موضوعات
بوشهر

اعتبارات جدید برای موکب‌های اربعین

نویسنده:
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهرازاختصاص ۱۸میلیارد ریال به موکب‌های ستاد اربعین این استان خبرداد...
1396/05/21
 رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهرازاختصاص ۱۸میلیارد ریال به موکب‌های ستاد اربعین این استان خبرداد.
به گزارش تسنیم، عبدالرضا مطاف گفت: سال گذشته ۱۸ میلیارد ریال هزینه اسکان، تغذیه و موکب‌های استان بوشهر برای خدمات به زائران پرداخت شد که عمده این اعتبار از محل کمک‌های مردمی تامین شد.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای ایجاد موکب‌ در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی اظهار کرد: امسال برای استان بوشهر 35 هزار نفر سهمیه حضور در مراسم اربعین در نظر گرفته شده است.
این مسئول با تأکید بر بر ارائه خدمات لازم به موکب‌ها در اربعین حسینی خاطرنشان کرد: برای برگزاری مراسم اربعین امسال، 33 موکب از مرز شلمچه تا کربلا و نجف و مسیرهای داخلی و خارجی پیش بینی شده است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با بیان این‌که موظفیم خدمات مختلف به موکب‌ها و زائران ارائه شود گفت:از 33 موکب استان بوشهر تاکنون 22 موکب‌ شناسنامه‌دار شده‌اند.
مطاف با بیان این‌که همه موکب‌ها باید شناسنامه‌دار شوند خاطرنشان کرد: امسال دو موکب در نجف، 10 موکب در مسیر داخلی کشور، 5 موکب در مرز، 8 موکب در مسیر نجف به کربلا، 8 موکب در شهر کربلا برای ارائه خدمات به زائران در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به مشارکت همه جانبه مردم در ارائه خدمات به زائران مراسم اربعین حسینی تصریح کرد: سال گذشته یک میلیارد و840 میلیون تومان هزینه اسکان، تغذیه و موکب‌های استان بوشهر برای خدمات به زائران بود که عمده این اعتبار از محل کمک‌های مردمی تامین شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code