موضوعات
آذربايجان شرقی

واکنش تند گل‌محمدی به اتهام هوایی کردن سربازهای لیگ

نویسنده:
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که جذب بازیکن سرباز از حقوق طبیعی و قانونی این باشگاه محسوب می‌شود و حاشیه سازی در این خصوص کاملا غیرمنطقی و بی معنی است...
1396/07/19
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که جذب بازیکن سرباز از حقوق طبیعی و قانونی این باشگاه محسوب می‌شود و حاشیه سازی در این خصوص کاملا غیرمنطقی و بی معنی است.به گزارش ورزش‌سه، در یکی دو روز گذشته حرف و حدیث‌هایی درباره مذاکره مسئولان تراکتورسازی با بازیکنان تیم‌های دیگر برای حضور در این تیم به عنوان سرباز مطرح شده است. «یحیی گل محمدی» سرمربی سرخپوشان تبریزی درباره این مسائل و جذب بازیکن سرباز توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه می‌خوانید:

 بازیکنان برای سرباز شدن تماس گرفتند
حقیقت این است که ما با هیچ بازیکنی صحبت نکرده‌ایم و از کسی نخواسته‌ایم خودش را سرباز کند تا به تراکتور بیاید؛ اما بازیکنان زیادى هستند که تمایل دارند در نیم فصل به جمع ما اضافه شوند و پیغام‌های متعددی برای ما ارسال کرده اند.

8 جای خالی داریم
تیم ما از 2 پنجره از نقل و انتقالات محروم و کاملا طبیعی است که در نیم فصل باید به دنبال جذب بازیکن جدید باشیم. تراکتورسازی حداقل 8 جای خالی دارد که می‌توانیم به همین تعداد بازیکن بزرگسال جذب کنیم و از تمام حقوق قانونی خودمان از جمله بازیکن سرباز، بازیکن آزاد و بازیکن خارجی استفاده مطلوبی داشته باشیم.

جذب بازیکن سرباز موضوع عجیبی نیست
تا امروز از هیچ بازیکنی چنین درخواستی نداشته‌ایم و اگر هم بازیکنی در نیم فصل به جمع ما اضافه شود، قطعا با میل و خواسته خودش تراکتورسازی را انتخاب خواهد کرد. از سوی دیگر در سال‌های گذشته هم تراکتورسازی بازیکنان سربازی را به خدمت گرفته که هنوز هم در تیم ما حضور دارند. طبیعتا هر تیم نظامی قادر است بازیکن سرباز به خدمت بگیرد و این مسئله عجیبی نیست.

بازیکنان پیغام داده اند
بسیاری از بازیکنان پیغام‌هایی برای من ارسال و برای حضور در تراکتورسازی در نیم فصل ابراز تمایل کردند. حتی بعضی از بازیکنان به دلیل موانع قانونی در نیم فصل دوم نمی‌توانند برای تیمشان به میدان بروند و قطعا باید سرباز شوند. طبیعی است که چنین بازیکنی دوست دارد پیراهن تیم مطرح و محبوبی مثل تراکتورسازی را بپوشد و حتی شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کند. از سوی دیگر طبیعی است که ما هم نمی‌توانیم همه این درخواست‌ها را قبول کنیم؛ اما با دقت شرایط گزینه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در نهایت با توجه به نیاز تیم برای تقویت در نیم فصل بازیکنان مورد نظر را جذب می‌کنیم.

هیچ بازیکنی را هوایی نمی‌کنیم
ما قطعا بازیکنان جدیدی را در نیم فصل به خدمت خواهیم گرفت تا نقاط ضعف را پوشش دهیم و قطعا بعضی از این بازیکنان سرباز خواهند بود؛ اما بدون تردید هیچ بازیکنی را هوایی نمی‌کنیم و از کسی درخواست نخواهیم کرد که خودش را سرباز کند تا به تراکتور بیاید.

پیشنهاد مالی سنگین و ارقام نجومی در کار نیست
هر بازیکنی در نیم فصل پیراهن تراکتورسازی را بپوشد قطعا با تمایل کامل و تصمیم قطعی خودش این کار را کرده، چرا که هیچ پیشنهاد مالی سنگین و ارقام نجومی در کار نیست. ما براساس نیاز و با دقت و بررسی بازیکن مورد نیاز خودمان را انتخاب می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد تا با تیمی قدرتمند در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نماینده شایسته فوتبال ایران باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code