موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 35533791-5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/14
    نبود میدان میوه و تره بار محلی در رجایی شهر تبریز
رجایی شهر تبریز در انتهای شرق تبریز از مرکز شهر و بازار فاصله زیادی دارد و نبود میدان میوه و تره بار محلی موجب گران فروشی میوه فروشان محلی می‌شود. برخی وانت بارها میوه‌ها را به این شهرک می‌آورند که چندان ارزان نیستند.
حسینیان – تبریز

   فروش جگر کهنه در مرغ فروشی‌ها
چند روز قبل برای خرید جگر مرغ به یکی از مغازه‌های خیابان جمهوری اسلامی مراجعه کردم. ولی فروشنده یک بسته جگر مرغ به من فروخت که پس از مراجعه به منزل متوجه تاریخ گذشته بودن آن شدم. متاسفانه گاه نظارت‌ها بسیار کم‌رنگ می‌شود.
غلامیان – تبریز

   دست‌انداز در   راه مرند – جلفا
راه مرند به جلفا با این‌که کوتاه و در حدود 70کیلومتر است اما وضعیت چندان خوبی ندارد و دست اندازهایی در این جاده وجود دارد. لطفا در این زمینه و برای  بهبود وضعیت جاده اقدام شود.
بازگشا - مرند

   آسفالت نامناسب کوی سفید خیابان شریعتی
کوی سفید خیابان شریعتی از محلات قدیمی تبریز است اما وضعیت خوبی ندارد و آسفالت آن نامناسب است. تردد در این کوی برای شهروندان پیاده و خودروها با مخاطراتی همراه است.
عزیزی – تبریز

   نبود جوی فاضلاب در انتهای خیابان طالقانی
چند سال قبل مسئولان شهری منطقه 3 شهری تبریز اقدام به احداث جوی فاضلاب داخل کوچه ای در این منطقه کردند اما انتهای کوی طالقانی در این فعالیت عمرانی گنجانده نشد و در حال حاضر و با بارش باران‌های موسمی شهروندان ساکن این منطقه که شیب زیادی نیز دارد دچار مشکل می‌شوند.
زرگرپور - تبریز

   ایستگاه راه آهن آذرشهر مناسب نیست
ایستگاه راه آهن آذرشهر که آخرین ایستگاه دارای سکو در مسیر تهران به تبریز است چندان مناسب نیست و بیشتر شبیه ایستگاهی متروک است. برای نو‌سازی این ایستگاه تا تبریز 2018 اقدام شود، چرا که این ایستگاه در مسیر تبریز به تهران قرار دارد.
عارفی – تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code