موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/13
   تسریع در پروژه‌های شهر تیمور
عملیات بازگشایی گذر 6 متری که خیابان شریعتی را به خیابان شهید حسین بابایی شهر تیمور شهرستان آذرشهر متصل می‌کند از آغاز سال شروع شده اما نواقصی دارد. درخواست ساکنان این منطقه تسریع در انجام این پروژه و سایر پروژه‌های شهری تیمور است.
جمعی از ساکنان خیابان شریعتی شهر تیمور شهرستان آذرشهر

   پیشرفت کند کمربندی ‌اهر  
پروژه کمربندی اهر سال‌هاست آغاز شده ولی متاسفانه روند پیشرفت آن کند است  و با آغاز فصل سرما تقریبا این پروژه متوقف شده. از مسئولان انتظار می‌رود این پروژه را به پایان برسانند تا هم ترافیک داخل شهر کمتر شود هم سرو‌سامانی به خیابان‌های این منطقه پر جمعیت داده شود.
اهالی محله شله بران اهر

   سد معبر در خروجی شمال‌غرب تبریز
 در خروجی شمال‌غرب تبریز برخی  میوه فروشی‌ها یی اقدام به سد معبر جاده می‌کنند که علاوه بر پیاده رو،تا لب جاده در خروجی شهر نیز آمده و عامل تصادف می‌شوند.
نادر امیدی – تبریز

   بی توجهی به مسائل هنری در ساخت مجسمه‌های شهری
در سال‌های اخیر مجسمه‌های مختلفی در تبریز از جمله خیابان تربیت و ائل گلی نصب شده  اما به نظر می‌رسد ظرافت کاری در این مجسمه‌ها در نظر گرفته نشده است و شهروندان نمی‌توانند با این آثار انس بگیرند.
علی براهین – تبریز

   خودکارهای بی کیفیت تبلیغاتی در بازار
تعداد زیادی خودکار بی کیفیت تبلیغاتی توسط برخی شرکت‌ها به صورت هدیه میان شهروندان توزیع می‌شود. این اقدام در همایش‌های مختلف بیشتر نیز شده است. این خودکارها موجب آسیب به لباس و لوازم التحریر می‌شوند.
حق دوست – تبریز

   گرانی میوه در تبریز
با آغاز فصل سرما   برخی اقلام میوه ای تا کیلویی 7 هزار تومان نیز به فروش می‌رسند. میوه فروشان دلیل این گرانی را کمبود میوه اعلام می‌کنند در حالی که میوه در مغازه‌ها تلنبار شده است
نوبری – تبریز
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code