موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/12
   مساجد بزرگ تبریز دستگاه واکس کفش ندارند
مساجد مرکزی و بزرگ تبریز دستگاه واکس کفش ندارند در نتیجه نمازگزارانی که وارد این محل‌ها می‌شوند کفش‌های گلی خود را در قفسه‌ها گذاشته و آلودگی وارد صحن مساجد می‌شود. در صورتی که این دستگاه‌ها نصب شود جلوی انتشار آلودگی در اماکن مقدسی مانند مساجد گرفته می‌شود.
غلامیان - تبریز

   کاستن از وزن حبوبات بسته بندی شده
برخی فروشگاه‌های تبریز مواد غذایی به ویژه حبوبات را داخل بسته‌های نایلونی به فروش می‌رسانند. این در حالی است که وزن این بسته‌ها 100 گرم کمتر از یک کیلو گرم است اما قیمت همان یک کیلوگرم محاسبه می‌شود. متاسفانه این موضوع، گران فروشی و مصداق کم فروشی است. باید مسئولان نظارتی با آن برخورد کنند.
حسنعلی بیاتی – تبریز

   ادویه فاسد در مرکز تبریز
چندی قبل از یک فروشگاه عطاری در بازار یک بسته زرشک و زرد چوبه خریداری کردم. وقتی به خانه رسیدم از مشاهده وضعیت خرابی ادویه جا خوردم و با این‌که فروشگاه مربوطه جنس را پس گرفت اما بی توجهی به مسائل بهداشتی آنهم در فروشگاه‌های بزرگ و مرکزی تبریزجای تاسف دارد.
هادی بیاتی – تبریز

   جای خالی سیب زنوز در میوه فروشی‌ها
در حالی که زنوز به عنوان یکی از مراکز مهم تولید سیب استان و حتی کشور است اما کمتر می‌توان این محصول را در سبدهای میوه شهروندان استان مشاهده کرد. باغداران زنوزی بهترین سیب‌ها را تولید می‌کنند و در صورت حمایت کافی می‌تواند این تولیدات بیشتر شده و کیفیت بهتری هم داشته باشد.
طاهری – زنوز

   بی توجهی به کوه‌های رنگی اطراف تبریز
کوه‌های رنگی «آلاداغلار» در ۳۵ کیلومتری شهر تبریز که زیبایی منحصر به‌فردی در جاده تبریز به سمت شرق خلق کرده مورد بی توجهی قرارگرفته در حالی که می‌تواند یک جاذبه گردشگری برای تبر
یز باشد.
حداد- تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code