موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/11
   فروش کیک فاسد در سوپر مارکت
هفته قبل یک کیک شکلاتی کوچک از سوپر مارکتی در شهرک امام خمینی(ره) تبریز خریداری  کردم که هنگام استفاده  متوجه کپک زدگی کیک شدم. اگر این کیک توسط یک کودک خریداری و خورده می‌شد چه کسی پاسخگوی بیماری و مسمومیت  او  بود؟
علی باحجب – تبریز

   سرعتگیرهای ورودی هادی شهر حادثه ساز است
در ورودی هادی شهر سرعتگیرهایی با ارتفاع و عرض زیاد در نظر گرفته شده که در زمان بارندگی و لغزنده بودن جاده‌ها می‌تواند حادثه ساز باشد. این سرعتگیرها در منطقه شهری نیز نبوده و احداث آنها نمی‌تواند معنایی به جز دردسر و مشکل برای راننده‌ها داشته باشد. در این زمینه نیازمند توجه مسئولان شهری هستیم.
غلام عزیزی – هادی شهر

   استعمال سیگار داخل بیمارستان
چند روز قبل برای عیادت یکی از اقوام به بیمارستان سینا در تبریز مراجعه کردم. در ورودی سالن و در بخش انتظار استعمال سیگار توسط شهروندان مرا بسیار متعجب کرد. آنان در فضای بسته داخل بیمارستان و بخش‌های بستری سیگار می‌کشیدند و مسئولان حراست نیز تنها به تذکر لسانی می‌دادند.
مرتضی بایرامی – تبریز

   پخت نان  غیر قابل خوردن در تبریز
 در حالی از گرانی نان خبر داده می‌شود که متاسفانه اکثر نان‌های سنگک پخت شده در تبریز پس از چند ساعت غیر قابل خوردن شده  و به سرعت خشک می‌شوند. علت این موضوع چیست و چرا نظارتی نحوه پخت مطلوب صورت نمی‌گیرد.
هاشم طریحی – تبریز

   روستاهای بستان آباد را دریابید
روستای کردکندی و روستای نوجه ده سادات بستان آباد نیازمند رسیدگی به خدمات زیر ساختی و عمرانی هستند. این دو روستا شهید پرور بوده و شهدایی به انقلاب تقدیم کرده اند اما وضعیت چندان خوبی ندارند.فرماندار بستان آباد از این روستاها بازدید کرده که امیدواریم نتیجه خوبی داشته باشد.
محمدیان – بستان آباد

   ایجاد  شهرک صنعتی تخصصی مس ورزقان
راهکارهای ایجاد شهرک صنعتی تخصصی مس ورزقان که چندی قبل با حضور فرماندار و نماینده مردم ورزقان-خاروانا و مدیران استانی برگزار شد، بدون نتیجه مانده است. سرمایه گذاران محلی منتظر نتایج این جلسه و راه اندازی شهرک صنعتی تخصصی مس ورزقان تا پایان سال هستند.
کریمی – ورزقانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code