موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/07
   پارک مینیاتور تبریز برای شهروندان ناشناخته است
نخستین پارک میناتوری کشور در تبریز قرار دارد اما چندان شناخته شده نیست. گفته شده که این پارک به بیمارستانی واگذارشده و المان‌های مینیاتوری آن جمع‌آوری خواهدشد. هرچند که این گفته‌ها بارها تکذیب شده اما به علت ناشناخته ماندن این پارک برای عموم ، شهروندان نسبت به وضعیت این پارک بی اعتنا هستند.
نادر امجدی – تبریز

   شهر جدید سهند همچنان مرکز درمانی مجهز ندارد
شهر جدید سهند در 30 کیلومتری تبریز قرار دارد و علی رغم اضافه شدن جمعیت مسکن مهر، این شهر مرکز درمانی مجهز ندارد. این شهر حتی یک بیمارستان ندارد و مردم باید برای استفاده از خدمات درمانی به تبریز مراجعه کنند.
عاطفه حاتمی – شهر جدید سهند

   آب تصفیه شده حواشی سهند بد بو است
آب تصفیه شده ای که به ناحیه صنعتی و کشاورزی اطراف سهند وارد می‌شود بوی بدی دارد و بهره برداران منطقه را اذیت می‌کند. این آب به گفته مسئولان تصفیه شده است اما بوی نامطبوع آن نشان می‌دهد که این آب چندان سالم نیست. البته اعلام شده که مصارف این آب صنعتی است.
هادی خرمیان – تبریز

   دریافت دو برابری کرایه تاکسی  
معمولا نرخ کرایه‌های تاکسی خرد است و امکان پرداخت غیر نقدی هم وجود ندارد، به همین منظور اگر در تاکسی‌ها کارتخوان نصب شود، مشکل شهروندان و رانندگان تاکسی هم حل می‌شود. برخی رانندگان به بهانه نبود پول خرد تا دو‌برابر کرایه می‌گیرند.
اسدیان - تبریز

   نبود پیاده رو در انتهای کوی امام رضا(ع) تبریز
 چند روز قبل به‌علت شیب زیاد ونبود پیاده رودر کوی امام رضای تبریز در انتهای خیابان طالقانی یک خودرو به عابر پیاده زد. متاسفانه اتفاقاتی از این دست در این محل به کرات رخ می‌دهد و ضرورت اصلاحات فنی در این محل وجود دارد.
فاطمه محدثی – تبریز

   تعلل در مرمت آسفالت
در بخشی از کوی فرهنگیان گلگشت تبریز بخش‌هایی از آسفالت خیابان‌ها برای ترمیم خراش داده شده اما هنوز اقدامی برای مرمت صورت نگرفته و خراش‌ها ی چند متری بدون نصب علامت هشدار رها شده اند. این چاله‌ها می‌توانند حادثه ساز باشند.
یکی از کسبه گلگشت
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code