موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/24
   مشکل تردد در خیابان ارتش
اتومبیل‌هایی که از کوچه های منتهی به چهارراه باغشمال تبریز حرکت می‌کنند به صورت خلاف دور می‌زنند و باعث ترافیک می‌شوند. یکطرفه بودن کوچه ختایی این مشکل را افزایش داده است.
مصطفایی – تبریز

    لزوم خارج کردن مشاغل مزاحم از مراغه
برخی از مشاغل مزاحم در مراغه که موجب مشکلات متعدد برای شهروندان می‌شوند  می‌توانند با انتقال به خارج از شهر به بهتر شدن وضعیت شهر کمک کنند. برخی از این مشاغل وابسته به دستگاه های دولتی و عمومی بوده و شهروندان منتظر پیشقدمی مسئولان دراین زمینه هستند.
حدادی – مرند

    شلوغی در محله احمد آباد تبریز
ساعت ٩ شب  به بعد محله احمد آباد همیشه شلوغ هست وهر کسی که ماشین دارد درخیابان پارک می‌کند وجا برای دور زدن یا رد شدن نیست. از مسئولین خواهشمندیم رسیدگی کنند.
احمدیان - تبریز

    فروش باغ‌ها در مرند
بسیاری از باغداران مرندی  تصمیم به فروش باغ‌های خود گرفته اند و برخی از آنها نیز نسبت به این کار اقدام کرده اند. دلیل این موضوع فروش نرفتن محصولات باغی این شهرستان و به ویژه سیب بود که کاملا برای باغداران  زیان‌ده است. در حال حاضر خریداری هم برای باغ‌ها وجود ندارد.
قربانیان - مرند

    وضعیت نامساعد کوچه نیلوفر آخمقیه
وضعیت کوچه نیلوفر در 12 متری فرهنگ  آخمقیه  نامساعد است و  با یک بارش جزئی تقریبا غیر قابل تردد می‌شود.مسئولان شهری برای اصلاح این وضعیت دست به کار شوند.
عالی پور - تبریز

    پارکینگ ها مسئولیت پذیر باشند
در پارکینگ‌ها ی تبریز گفته می‌شود که کلید را برای جابه‌جایی حتما روی اتومبیل بگذارید و از سوی دیگر عنوان می‌شود که پارکینگ دارها مسئولیتی از بابت سرقت اتومبیل‌ها ندارند. چه کسی حاضر می‌شود این ریسک را انجام دهد و از چنین پارکینگی استفاده کند؟
یک شهروند از تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code