موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/23
   جلوگیری از فعالیت تعمیرکاران غیر حرفه ای
در سال‌های اخیر خیابان امامیه تبریز محل تجمع تعمیرکاران خودرو شده است اما تعدادی از این تعمیرکاران افراد غیر حرفه ای و ناآشنا به تعمیر خودرو هستند که با اجاره محل مشغول به فعالیت شده و به خودروهای شهروندان آسیب می‌رسانند. جلوگیری از فعالیت تعمیرکاران غیر حرفه ای مطالبه شهروندان از مسئولان مربوطه است.
هادی نظروندی- تبریز

   نبود رستوران مناسب در مسیر برگشت جاده تهران – تبریز
در حالی که مسافران عبوری از تبریز برای ادامه راه نیازمند استراحت هستند اما نبود رستوران مناسب در مسیر برگشت جاده تهران – تبریز محدوده سه راهی اهر موجب می‌شود تا مسافران نتوانند استراحت کافی داشته و این موضوع زمینه‌ساز بروز تصاف در ادامه راه است.
غیرتمند- اهر

   خراب بودن راه دسترسی به پیست اسکی پیام
راه دسترسی به پیست اسکی پیام چندان مناسب نیست و برای رسیدن به این پیست باید از چند نقطه پر دست انداز عبورکرد. برخی خودروهای شهروندان امکانات لازم برای حرکت در مسیر کوهستانی و پر سنگلاخ را ندارد و همین عامل موجب بی رغبتی استفاده از این مکان می‌شود.
محمدیان – مرند

   بی توجهی به بستن کمربند ایمنی در تبریز
در حالی که در سال‌های اخیر با حساسیت ماموران راهنمایی و رانندگی نسبت به جریمه خودروهای بدون کمربند ایمنی ، فرهنگ بستن کمربند ایمنی در تبریز همه گیر شده بود اما با بی توجهی مجدد راهنمایی و رانندگی در حال حاضرکمتر راننده ای اقدام به بستن کمربند ایمنی در این شهر می‌کند. در این زمینه جدیت پلیس راهور ضروری است.
شهلا قادریان – تبریز

   خالی کردن نخاله ساختمانی داخل کامیونت زباله
چند روز قبل کامیون زباله کنار نخاله‌های ساختمانی توقف کرده و دو کارگر چند گونی نخاله ساختمانی داخل کامیون انداختند. بعدها متوجه شدیم که این نخاله‌ها با هدف سنگین‌تر کردن زباله ودریافت پول اضافی از شهرداری انجام شده است. این حرکت ناشایست آن‌هم مقابل چشم شهروندان شایسته ماموران شهری نیست.
بابک طاهری – تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code