موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/20
   درد سر پارک خودروهای والدین اطراف مدارس
منزل مسکونی ما روبروی مدرسه ای در خیابان شریعتی است. هر روز خودروهای والدین علاوه بر سرویس مدارس مقابل مدرسه پارک می‌شوند. دراین شرایط تکلیف همسایه ها چیست و برای رفت و آمد به منزل و پارک خودرو خودمان چه باید بکنیم. ای کاش این شهروندان به‌حق دیگران هم توجه کنند.
علی پور – تبریز

   تعطیلی فروشگاه های لباس در زعفرانیه تبریز
به دنبال افزایش اجاره مغازه های لباس فروشی در زعفرانیه و کاهش فروش، تعداد زیادی از مغازه های این منطقه تعطیل  و افراد زیادی بیکار شده‌اند.
جمعی از مغازه داران زعفرانیه تبریز

   وضعیت نامناسب روستای کندرود
پل‌های عبوری در کوچه‌های روستای کندرود از توابع تبریز شکسته شده و جمع‌شدن فاضلاب در جدول‌ها علاوه بر ایجاد بوی بد، منجر به افزایش تعداد  حشرات شده و سلامتی اهالی را به خطر انداخته است. توجه مسئولان به این مشكل ضروری است.
باقریان – تبریز

   اصلاح جاده باغمیشه به آرپادره سی
جاده باغمیشه به آرپادره سی از مدت‌ها قبل وضعیت نامناسبی از نظر آسفالت دارد و نیاز است به این جاده رسیدگی شود. در این زمینه لکه‌گیری‌هایی صورت گرفته اما ناکافی به نظر می‌رسد و به آسفالت اساسی نیاز است.
کریمیان – تبریز

   استفاده از ظرفیت گردشگری  زنوز
زنوز از شهرهای استان در مسیر جلفا ظرفیت بالایی در زمینه گردشگری دارد. توجه به این مساله سبب جذب گردشگران بسیاری می‌شود. علاوه بر مناطق گردشگری، سیب زنوز نیز از طعم و کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و باغ‌های سیب این منطقه برای گردشگران جذاب است.
امیریان – زنوز

   كمبود امكانات هادی شهر
برخی کوچه‌ها و خیابان‌های هادی شهر  از خدمات و امکاناتی نظیر فاضلاب و آسفالت محروم هستند. خیابان اصلی این شهر منتهی به شهرداری نیازمند لکه گیری است. ورودی این شهر از سمت مرند نیز وضعیت ایمنی خوبی ندارد. مسئولان برای ارائه خدمات به شهروندان اقدام كنند.
قاسمیان – هادی شهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code