موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/17
   ایمن نبودن داربست‌ ساختمان‌ها
 ساخت و ساز ساختمان‌های بلند مرتبه در خیابان پاستور جدید تبریز افزایش یافته است و برای نماکاری از داربست‌های فلزی استفاده می‌شود اما متاسفانه برخی از این داربست‌ها ایمنی لازم را ندارد و گاهی قطعاتی از این داربست‌ها در پیاده رو و اطراف ساختمان‌ها مشاهده می‌شود. در این زمینه نظارت بیشتری صورت گیرد.
محرمی – تبریز

   میدان ارغوان باغمیشه مناسب سازی شود
میدان ارغوان باغمیشه که یکی از زیباترین و بزرگ‌ترین میادین شهری در تبریز است وضع مناسبی ندارد و تردد خودروها در آن با مشکل مواجه است. برخی خودروها در اطراف و حریم میدان توقف می‌کنند که برای دیگران مشکل ساز است. در این مورد نیاز به مناسب سازی میدان و نصب دوربین‌های ثبت تخلف است.
محمدیان – تبریز

   خرابی چراغ راهنمایی
 چراغ راهنمایی که مقابل در دانشکده دندانپزشکی تبریز نصب شده وضعیت نامعلومی دارد و در یک زمان مشخص به حالت قرمز برای تمامی مسیرها قرار می‌گیرد. در این زمان که حدود 30 ثانیه هست هیچ خودرویی در سه راهی مقابل دانشکده حق حرکت ندارد و هر سه مسیر بسته است. این شرایط تا کی باید ادامه داشته باشد.
حمید رضا عباسپور - تبریز

    لایروبی رودخانه مرکزی هشترود چه شد؟
رودخانه مرکزی هشترود که از مرکز شهر و بازار عبور می‌کند به لایروبی و پاکسازی نیاز دارد. این رودخانه می‌تواند نقش مهمی در زیبایی شهر داشته باشد. لطفا مسئولان شهر به پاکسازی این رودخانه توجه کنند. در انتخابات اخیر شورای شهر وعده‌های زیادی در این زمینه داده شده است. همچنین جاده سلامت این شهر چندان مناسب پیاده روی نیست.
جانمحمدی - هشترود

   رسیدگی به  ورودی اهر
ورودی اهر از سمت تبریز وضعیت خوبی ندارد و هتلی که گفته می‌شد در ورودی این شهر ساخته می‌شود به محل تجمع وانت بارها مبدل شده است. در چنین شرایطی نمی‌توان انتظار حضور مهمانان زیادی در تبریز 2018 به این شهر داشت.
مجید نمینی – اهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code