موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/17
   وضعیت نامناسب آسفالت کوی چرنداب تبریز
کوی چرنداب تبریز از محلات قدیمی تبریز است اما وضعیت خوبی ندارد و آسفالت آن نامناسب است. تردد در این کوی برای شهروندان پیاده و خودروها با خطراتی همراه است.
میلاد امجدی – تبریز

   نبود جوی فاضلاب در کوچه حمید طالقانی تبریز
چند سال قبل مسئولان شهری منطقه 3 شهری تبریز اقدام به احداث جوی فاضلاب داخل کوچه ای در این منطقه کردند اما کوچه حمید طالقانی تبریز در این فعالیت عمرانی گنجانده نشد و در حال حاضر و با بارش باران‌های موسمی شهروندان ساکن این کوچه دچار مشکل شده اند.
عیسی رحمت آور – تبریز

   میوه فروشی داخل پیاده رو و خیابان
چهار راه بهشتی در محدوده کمربند میانی محلی برای فعالیت میوه فروشان در داخل پیاده رو شده و در برخی موارد میوه فروشان داخل خیابان نیز مستقر می‌شوند و کسی هم معترض این افراد نیست.
داود اسد زاده – تبریز

   منظره نامناسب فروش لباس‌های دست دوم  در بازار تبریز
ورودی بازار تاریخی تبریز محل فعالیت چند فروشنده لباس دست دوم خارجی است که لباس‌های مندرس و بد بو را به فروش می‌رسانند. این فروشندگان در آستانه تبریز 2018 موجب زشتی چهره  این شهر شده و گردشگران خارجی تصورات نادرستی از وضعیت مالی شهروندان این شهر پیدا می‌کنند.
طاهر خالقی - تبریز

   نظارت بر قصابی‌ها  
چند روز قبل برای خرید گوشت چرخ کرده به یکی از مغازه‌های خیابان جمهوری اسلامی مراجعه کردم که گوشت چرخ کرده را 8 هزار تومان پایین‌تر از گوشت معمولی به فروش می‌رساند. در مغازه فروشنده مقداری سنگدان مرغ در پشت یخچال قرار داشت که چرخ کرده و به جای گوشت چرخ کرده گوساله به مردم فروخته می‌شد.
فائزه غلامیان – تبریز

    رسیدگی به  جاده مراغه – بناب
راه مراغه به بناب با اینکه کوتاه و در حدود 15 کیلومتر است اما وضعیت چندان خوبی ندارد و دست اندازهایی در این جاده وجود دارد. لطفا در این زمینه و برای  بهبود وضعیت جاده اقدام شود.  
محمد رضا باقریان – بنابارسال پیام اشتراک 
 
 Security code