موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/15
   وضعیت نامناسب ورودی ترمینال تبریز
وضعیت ورودی ترمینال تبریز برای پیاده کردن عابر پیاده بسیار نامناسب است و با موانعی که قرار داده شده امکان توقف لحظه ای خودرو همراهان مسافر هم وجود ندارد. با توجه به این‌که تنها برای یک خودرو امکان تردد در مقابل ورودی ترمینال بزرگ تبریز وجود دارد ترافیک ایجاد می‌شود.
عماد باقریان - تبریز

   توقف خودروهای مسافر بر شخصی زیر پل جهاد
خودروهای مسافر بر شخصی که زیر پل جهاد توقف می‌کنند موجب ترافیک می‌شوند. این خودروها به سمت میدان آذربایجان مسافر گیری می‌کنند اما توقف زیر پل و وسط خیابان موجب ایجاد مزاحمت برای خودروهای دیگر و عابرین پیاده می‌شود.
حسن کریمیان - تبریز

   ساماندهی رودخانه‌های هشترود تسریع شود
هشترود رودخانه‌های متعددی دارد که از درون شهر عبور می‌کند و می‌تواند یک شهر گردشگر پذیر زیبا باشد اما عملیات ساماندهی این رودخانه‌ها کند پیش می‌رود. ضروری است در این زمینه تسریع شود.
هادی امان الهی – هشترود

   بلاتکلیفی زمین متروکه چهارراه هفده شهریور تبریز
زمین متروکه ای در چهارراه هفده شهریور تبریز چندین سال است متروکه رها شده که باتوجه به کمبود فضای سبز دراین منطقه می‌تواند به عنوان یک پارک محله ای مورد استفاده عموم شهروندان قرار گیرد. اما این زمین همچنان بلاتکلیف رها شده است.
طیبه اسددوست – تبریز

    ضرورت نظارت بر کارگاه‌های لوازم خانگی
در آستانه فصل سرما بخاری‌های گازی زیادی در بازار مشروطه تبریز به فروش می‌رسد که بخشی از این بخاری‌ها ساخت کارگاه‌های کجوار در حاشیه تبریز است. این بخاری‌ها کیفیت خوبی نداشته و برخی غیر استاندارد هستند. نظارت بر کارگاه‌های ساخت لوازم خانگی در کجوار تبریز ضروری است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code