موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/12
   وضعیت نامناسب آسفالت انتهای خیابان طالقانی
آسفالت انتهای خیابان طالقانی و محدوده دانشگاه تربیت معلم به حدی نامناسب و خراب است که خودروهای عبوری مجبور به حرکت با سرعت بسیار کم شده و ترافیک شدیدی به وجود می‌آید. این وضعیت چندین ماه است که وجود دارد اما رسیدگی نمی‌شود.
مهدی امجدیان – تبریز

   تعلل در احداث کانال فاضلاب مارالان
احداث کانال فاضلاب روباز مارالان ماه‌هاست که آغاز شده اما به اتمام نرسیده است. توقف این عملیات عمرانی موجب مشکلاتی برای کسبه و عابران این منطقه شده و گرد و خاک زیادی دراطراف محل پروژه وجود دارد.
محمد رضایی – تبریز

   جانمایی نامناسب شهرک راهنمایی
شهرک راهنمایی در پشت قرارگاه فرماندهی نیروی انتظامی در ضلع شرقی اتوبان کسایی قرار دارد. استقرار آن در محلی دور از دسترس شهروندان عادی صورت گرفته که امکان رفت و آمد برای عابران پیاده بسیار دشوار است.
علی حنفی – تبریز

    احقاق حق کارگران
کارخانه ای که در آن کار می‌کنم در شهرک سرمایه گذاری خارجی در فاصله دوری از تبریز است و متاسفانه با وجود دوری راه و اتلاف زمان و کار تخصصی که انجام می‌دهم دستمزد مناسبی دریافت نمی‌کنم. کارفرمایان باید انصاف را در مورد کارگران رعایت کنند.
علی  – تبریز

    وضع نامناسب پارک عباس میرزا
پارک عباس میرزا واقع در منطقه 2 شهری تبریز علی رغم وجود زیر بناهای تفریحی کافی همچنان مورد بی مهری مسئولان قرار دارد و ورودی مناسبی برای این پارک در نظر گرفته نشده است. این پارک در اغلب ایام هفته خلوت است و خانواده‌ها برای حضور در آن احساس امنیت نمی‌کنند.
مریم مجربی – تبریز

   حمایت از واحد‌های تولید کاشی
با وجود این‌که کیفیت کاشی‌های تولیدی در تبریز بسیارمناسب بوده و در کشورهای اطراف نیز مشتریان زیادی دارد اما برخی واحدهای کوچک تولیدی کاشی در تبریز تعطیل شده اند. حمایت مسئولان برای نوسازی این واحدهای تولیدی ضروری است.
کاوه رهبری – تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code