موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/22
   جاده آرپا دره سی وضعیت خوبی ندارد
جاده آرپا دره سی پس از سه راهی اهر وضعیت خوبی ندارد و دست انداز زیادی دارد. به علت مشکلات زیاد این جاده تصادفات هم رو به افزایش است.
محمد رامین – تبریز

   نظارت بر رستوران‌های اطراف پلیس راه تبریز – تهران
رستوران‌های اطراف پلیس راه تبریز – تهران وضعیت خوبی ندارند و برخی از این رستوران‌ها پاتوق اعمال خلاف شده اند. در این زمینه مسئولان امر نظارت بیشتری داشته باشند. پس از ساعت 12 شب وضعیت این رستوران‌ها باید رصد شود.

   تعطیلی کارگاه قطعه سازی خودرو  در تبریز
چند ماهی است کارگاه قطعه سازی خودروی ما تعطیل شده و در حال حاضر به کارگری ساختمان روی آورده ام. هرچند این مشکل تقریبا عمومی شده اما ادامه این بیکاری با فرا رسیدن فصل سرما و تعطیلی کارهای ساختمانی قابل قبول نیست.
کریم علیزاده – تبریز

   فروش کتاب‌های دست دوم در میدان گلستان تبریز
تعداد زیادی کتاب دست دوم در میدان گلستان تبریز به فروش می‌رسد. در میان این کتاب‌ها، برخی کتاب‌های قدیمی و نایاب هم وجود دارد که برای کتابخانه‌های تبریز می‌تواند مفید باشد. کاش مسئولان فرهنگی به بررسی این کتاب‌ها و جدا‌سازی کتاب‌های  باارزش و نایاب بپردازند.
مریم قاسمی – تبریز

   تعطیلی خانه‌های تاریخی
خانه‌های تاریخی میدان مقصودیه تبریز و اطراف آن در عید غدیر خم تعطیل بود و گردشگران در اطراف خانه‌ها پرسه می‌زدند. علت این بی توجهی به وضعیت گردشگری تبریز چیست ؟
نقی طاهروند- تبریز

   تشکر از ساماندهی فروش دارو
 در ماه‌های گذشته اتفاق می‌افتاد که برای خرید یک داروی ساده در یک داروخانه مرکز شهر قیمتی دوبرابری پرداخت کرده بودم اما در هفته‌های اخیر سیستم متمرکزی در داروخانه‌های تبریز ایجاد شده و فروش داروها با صندوق مکانیزه صورت می‌گیرد و گرانفروشی نمی‌شود.
محمد تلاشگر – تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code