موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/19
   سرعتگیرهای بلند میرداماد
وجود سرعتگیرهای بلند در ورودی میرداماد از سمت اتوبان، مشكلات زیادی برای رانندگان ایجاد می‌کند. بخشی از سرعتگیرها موجب ایجاد ترافیك و آسیب به خودروها نیز می‌شود. این سرعتگیرها علامت هشداری هم ندارند.
محمد علیپور – تبریز

   وضعیت نامناسب چادر‌های میوه‌فروشی در میدان پیشقدم
من یک میوه‌فروش مستقر در چادرهای میوه‌فروشی در میدان پیشقدم تبریز هستم. متاسفانه وضعیت نامناسب استقرار این چادرها موجب شده تا شهروندان كمتر برای خرید از این چادرها اقدام کنند و در نتیجه کاسبی ما کساد می‌شود. این در حالی است که برای چادرزدن در این محل اجاره نیز پرداخت می‌كنیم.
محمدرضا بارنجی ‌ـ تبریز

   تبدیل اراضی باغ یعقوب به ویلا
زمین‌های باغ یعقوب در حاشیه باسمنج تبدیل به ویلاهایی شده‌ است كه وضعیت منطقه را به هم زده است و باغ‌های قدیمی از بین رفته است. ساكنان این روستا نیز در حال مهاجرت هستند. انتظار می‌رود مسئولان فکری به حال وضعیت این منطقه بکنند.
محمد حیدریان – باسمنج

   در بسته كاروانسرای عباسی مرند
كاروانسرای عباسی در مرند همچنان با در بسته به استقبال گردشگران می‌رود.باوجود تعمیر و مرمت داخل كاروانسرا، دراین محل به روی گردشگران بسته است و این درحالی است كه در سال‌های قبل در داخل این محل از گردشگران پذیرایی می‌شد.
جمال فاتحی – مرند

   ترافیك‌های طولانی در پاستور جدید
خیابان پاستور جدید در سال‌های گذشته به دنبال مسیر‌گشایی در محور موازی خیابان امام خمینی(ره) احداث شده اما در ساعات عصر این خیابان با ترافیك شدیدی روبه‌رو است به نحوی كه عبور و مرور در آن گاه تا چند ساعت طول می‌كشد.
یعقوب سروری – تبریز

   دستگاه‌های خود پرداز خراب در روستای دیزج خسروشاه
در روستای دیزج خسروشاه چند دستگاه خود پرداز نصب شده که بعد از مدتی این دستگاه‌ها خراب شده و برای تعمیر آنها نیز اقدام نمی‌شود. لطفا در این زمینه مسئولان بانکی مربوطه اقدام کنند.
هاشم بایرامی – خسروشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code