موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/15
   فروش خیار پلاسیده  به نام خیار  باسمنج
در حالی که خیار باسمنج و خیارشور این شهر شهرتی کشوری دارد اما سودجویان در روزهای تعطیل خیارهای پلاسیده از دیگر نقاط استان را به کنار جاده شهر باسمنج آورده و به مردم و گردشگران عبوری به قیمتی دوبرابر و البته به نام خیار باسمنج می‌فروشند.
بهاره امیدوار - تبریز

   کمبود سطل‌های زباله در منطقه شمس تبریزی
سطل‌های زباله درمنطقه شمس تبریزی و کوچه‌های اطراف به نسبت واحدهای مسکونی موجود کم است. این منطقه کوچه‌های کم عرض زیادی دارد که فاقد باکس زباله هستند.
نجف آقایی – تبریز

   نان محلی سراب رو به فراموشی می‌رود
نان محلی سراب یکی از نان‌های محلی منحصر به فرد و خوشمزه در استان است. این نان به روش ویژه‌ای پخت می‌شود که خاص این منطقه است و در پخت آن از روغن محلی هم استفاده می‌شود. پخت این نان در حال فراموشی است.
شهرام خالقی - سراب

   متروکه شدن آبگرم‌های نیر
شهر نیر آبگرم‌های زیادی دارد که به علت بی توجهی به صورت متروکه رها شده‌اند و مردم در چشمه‌های آبگرم این شهر با دشواری‌های زیادی آب تنی می‌کنند. اندک سرمایه گذاران موجود هم به علت شرایط اقتصادی منطقه را ترک کرده اند.
باقر وحدتی - نیر

    بستن کمربند ایمنی در شهرهای کوچک رعایت نمی‌شود
رانندگان شهرهای کوچک مانند چاریماق توجهی به بستن کمربند ایمنی ندارند. هرچند در این شهرها خودرو کمتر از شهرهای بزرگ است اما به علت سرعت زیاد خودروها در جاده‌های بین شهری و روستایی بستن کمربند ایمنی ضروری تر است.
کریم جاهدی – تبریز

   تداوم فعالیت وانت بارها در تبریز
با وجود اعلام مسئولان سد معبر شهری مبنی بر جمع آوری وانت بارهای مزاحم در تبریز این وانت بارها در ساعات بعد از ظهر و ساعات آخر شب در خیابان‌های تبریز از جمله کمربند میانی و چای کنار همچنان باعث سد معبر می‌شوند.
مریم حاتمیان – تبریز
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code