موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/13
   تلفن همراه در مترو آنتن نمی‌دهد
مشکل ضعف آنتن تلفن همراه در متروی تبریز در ماه‌های گذشته و به  رغم درخواست متعدد از مسئولان مترو حل نشده است. در این زمینه مسئولان مترو اقدام عملی کنند.
علی کریمیان – تبریز

   اصلاح نشدن  راه دسترسی باغمیشه به آرپا دره‌سی
راه دسترسی باغمیشه به آرپا دره سی مناسب نیست و در صورتی که رانندگی با سرعت بالا صورت گیرد احتمال تصادف وجود دارد. عابران پیاده نیز در این جاده درون شهری امنیت ندارند. تا کنون چندین باردر این زمینه نامه نوشته ایم.
محمد کاوه ای – تبریز

   پارک دوبل تاکسی‌ها در سه راهی ولیعصر تبریز
تاکسی‌ها در سه راهی ولیعصر تبریز به صورت دوبل پارک کرده و موجب مشکلاتی برای رانندگان دیگر می‌شوند. با توجه به کم عرض بودن این سه راهی توقف دوبل موجب تشدید ترافیک می‌شود.
سلمان احمدی – تبریز

   کمبود گیم نت‌های استاندارد در تبریز
گیم نت‌های استانداردی که دستگاه‌های معتبر و جدیدی داشته باشند در تبریز کم است. گیم نت‌های محدود موجود در برخی مجتمع‌های تجاری نیز قیمت خدمات دهی بالایی دارند. توسعه گیم نت‌های مجاز و استاندارد در محلات پایین شهر کمترین کار ممکن مسئولان برای پر کردن اوقات فراغت جوانان است.
فرهام امیدی – تبریز

   ضعف فرهنگ آپارتمان‌نشینی
افزایش مجتمع‌های مسکونی در تبریز با ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی همراه نبوده است. برخی همسایه‌های مجتمع ما در منظریه تبریز عادت دارند تا نیمه‌های شب بیرون از خانه باشند اما در هنگام بازگشت مراعات دیگران را نمی‌کنند و سر وصدا زیاد است.
هانیه قنبروند – تبریز

   کوه‌های اطراف مارالان آلوده اند
درکوه‌های اطراف مارالان و منطقه ساری زمین از زباله‌هایی پر است که شهروندان بی توجه به محیط‌‌ زیست در آن رها می‌کنند. مسئولان برای این کوه‌های داخل شهری برنامه ریزی داشته باشند.
محمد نظری - تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code