موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/12
   وضعیت نامناسب استخرهای تبریز
در هفته گذشته به دو استخر عمومی در تبریز مراجعه کردم. شلوغی استخرها موجب شده تا وضعیت بهداشتی این استخرها بسیار نامناسب باشد. این دو استخر در غرب و شرق تبریز واقع و جزو استخرهای مشهور تبریز هستند.
حسین منصوریان – تبریز
 
   سبد بافی مرند  حمایت شود   
درحالی که سبد بافی در کشکسرای مرند با کیفیت بسیار خوبی انجام شده و کارگاه‌های متعددی در حال فعالیت هستند اما نبود حمایت کافی و فروش نرفتن محصولات تهدیدی برای این صنعت است. شهروندان استانی به جای خرید کیف‌های بی کیفیت خارجی از این محصولات خرید کنند.
محمد یعقوبی – مرند
 
    افزایش نمایشگاه اتومبیل‌های خارجی در تبریز
نمایشگاه اتومبیل‌های خارجی در نقاط مختلف تبریزاز جمله جاده ائل گلی در حال افزایش است. برخی از این نمایشگاه‌ها محیط مناسبی هم ندارند وحتی زمین پارکینگ خودروها آسفالت نیست.
علی بهادری – تبریز
 
   نبود مانیتورینگ هواشناسی در تبریز
وضعیت جوی تبریز به گونه ای است که هر ساعت احتمال تغییر وضعیت جوی وجود دارد اما مانیتورینگ هواشناسی در تبریز وجود ندارد. حداقل چند تقاطع اصلی تبریز نیازمند نصب این مانیتورینگ است.
زهره اسدپناه – تبریز
 
   مشکل پارکینگ در دامنه عون بن علی
با وجود مراجعان زیاد به کوه عون بن علی پارکینگ مناسبی در دامنه کوه وجود ندارد و شهروندان خودروهای خود را در خیابان‌های اطراف و روی پل پارک می‌کنند که موجب ترافیک شدید در این محدوده می‌شود.
 
   وسایل بازی بلا استفاده در بندر شرفخانه

با کمتر شدن آب دریاچه ارومیه مراجعه گردشگران به بنادر اطراف این دریاچه از جمله شرفخانه کمتر شده و در نتیجه پارک‌های اطراف هم خالی از جمعیت شده و وسایل بازی که منبع درآمدی برای صاحبان آنها بود، بلا استفاده رها شده اند.
جلیل علوی – شرفخانهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code