موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/22
  آسفالت‌کردن چهار راه پیشقدم
بخشی از چهارراه پیشقدم در تبریز آسفالت نبوده و به صورت خاکی رها شده است. این موضوع موجب می‌شود تا ساکنان و کسبه اطراف چهار راه آسایش نداشته باشند. مسئولان شهری لطفا رسیدگی کنند و ساکنان را از شر گرد و غبار خلاص کنند.
محمد جعفریان – تبریز

  پارک سوبل در خیابان‌ها
در هفته‌های اخیر شایعه رفع ممنوعیت پارک دوبل در تبریز شنیده می‌شود و برخی شهروندان با تصور صحت این شایعه به راحتی دوبل پارک می‌کنند. درروزهای گذشته پارک سوبل هم در تبریز به ویژه خیابان‌های مرکزی مانند فردوسی افزایش پیدا کرده است.
حمید هاتفی – تبریز

  نان‌ لواش کیفیت ندارد
مسئولان حوزه نان در تبریز لطفا چند روزی از نانوایی‌های لواش پز تبریز نان تهیه کنند و اگر توانستند این نان‌ها را تناول کنند به شهروندان دیگر نیز توصیه خرید این نان‌ها را داشته باشند. چرا نظارتی بر لواش پزی‌های تبریز صورت نمی‌گیرد.
خلیل راستی – تبریز

  برنامه‌های بی کیفیت جشنواره تابستانی
برنامه‌هایی که  با عنوان جشنواره تابستانی در پارک‌های تبریز برگزار می‌شود فاقد حداقل کیفیت برنامه‌های نمایشی است و موجب اتلاف وقت شهروندان می‌شود. چرا مسئولان به فکر تولید برنامه‌های با کیفیت نیستند و همواره برنامه‌های بی محتوا در این شهر تولید می‌شود.
میلاد عبادیان - تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code