موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/17
  پاستور جدید را دریابید
پاستور جدید، محدوده تقاطع طالقانی تا ارتش، در حال تبدیل شدن به 17 شهریور جدید است و مطب‌های متعدد پزشکان در آن احداث شده و عصرها تا شب ترافیک سنگینی در آن جریان دارد. لطفا تا دیر نشده اقدامی اساسی صورت گیرد.
فرهاد اصلانی - تبریز

  ثبت نام در مهد کودک ضروری است؟
با وجود اینکه گفته می‌شود ثبت نام در مهدهای کودک ضروری نیست، اما برخی مهدهای کودک با انداختن تبلیغاتی در خانه‌های شهروندان تاکید می‌کنند که بدون ثبت نام در مهدکودک ثبت نام در مدارس ممکن نیست. در این زمینه اطلاع‌رسانی شفاف مسئولان ضروری است.
رقیه میرباقری - تبریز

  داروخانه‌های گران‌فروش در تبریز
برای خرید یک داروی ساده در یک داروخانه مرکز شهر قیمتی دوبرابری پرداخت کردم و زمانی که اعتراض کردم گفتند دارو گران شده، اما در داروخانه مجاور قیمت دارو همان قیمت قبلی بود. علت عدم نظارت بر داروخانه‌ها چیست؟
محمد تلاشگر – تبریز

  دریافت هزینه اضافی برای پارک اتومبیل
روز گذشته در مرکز تبریز کاری چند دقیقه‌ای داشتم و برای انجام کارم مجبور به پرداخت هزینه اضافی به پارکبان شدم تا جای پارک مناسبی برای خودرو من پیدا کند و این در حالی است که مسئولان راهنمایی و رانندگی می‌گویند به پارکبان‌ها دستی پول ندهید. تکلیف شهروندان چیست؟
وحید اسدزاده - تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code