موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/15
  قراملك تبریز؛ همچنان بدون خدمات شهری
منطقه قراملك تبریز یكی از محروم‌ترین مناطق شهری تبریز است كه سطح خدمات شهری در آن وضعیت نامناسبی دارد. مسئولان شهری وعده‌های توخالی برای ارتقای خدمات شهری این منطقه می‌دهد. رسانه‌ها از این منطقه فیلم و عكس تهیه كنند.
یك شهروند از قراملك تبریز

  سرعت زیاد اتوبوس‌های شركت واحد داخل شهرك زعفرانیه تبریز
شهرك زعفرانیه از خلوت‌ترین شهرك‌های تبریز است و خیابان‌های خلوتی دارد. رانندگان اتوبوس‌های شركت واحد با توجه به خلوتی خیابان‌های این شهرك با سرعت زیادی در آن حركت می‌كنند كه می‌تواند منجر به حادثه شود.
ناصر حمیدی – زعفرانیه تبریز

  پارك دوبل در خیابان صائب تبریز
خودروها در ساعت اداری در خیابان صائب تبریز كه خیابانی كم‌عرض است به‌صورت دوبل پارك می‌كنند و جالب اینكه این اتفاق در مقابل مراكز انتظامی واقع در این خیابان رخ می‌دهد و كسی هم پیگیر این وضعیت نیست.
زهرا محمدپور – تبریز

  پالایشگاه تبریز جوابگو باشد
مردم محروم كجوار سال‌هاست كه دچار آلودگی‌های پالایشگاه تبریزاست. مهاجرت بی‌رویه به منطقه محروم كجوار موجب شده تا خانه‌های احداثی تا چند ده متری پالایشگاه هم برسد و بوی نامطبوعی در این محل استشمام ‌شود. پالایشگاه تبریز در زمینه ارتقای شاخص‌های زیست‌محیطی جوابگوی مردم منطقه باشد.
یكی از ساكنان منطقه ویژه كجوار تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code