موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/11
  فاضلاب متعفن در ورودی شهرك طالقانی تبریز
فاضلاب متعفن در وردوی شهرك طالقانی از سمت اتوبان شهید كسایی آزار‌دهنده است و ساكنان این منطقه از این وضعیت گلایه‌ دارند. برخی وانت‌بارها نخاله‌های خود را در این محل تخلیه می‌كنند كه‌ گاه با زباله‌های متعفن همراه است.
هادی فاتحی ‌ـ تبریز

  تجمع وانت‌بارها در ورودی عباسی
وانت بارهای میوه‌فروشی در ورودی عباسی تبریز تجمع می‌كنند و خیابان را بند می‌آورند. آنها در برابر اعتراضات مردمی هتاكی می‌كنند و شكایت‌های فراوان ما به شهرداری منطقه و 137 تا به حال بی‌نتیجه بوده است. ساماندهی این وانت‌بارها ضروری است.
صادق شریفی ‌ـ تبریز

  كیوسك‌های تلفن ناکارای تبریز
با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه كیوسك‌های تلفن تبریز كارایی چندانی ندارند  و تنها در خیابان ارتش تعدادی از سربازان از این كیوسك‌ها استفاده می‌كنند. البته تعداد كیوسك‌ها در خیابان ارتش جنوبی كم است و به نظر می‌رسد باید بیشتر شود.
حسن علی‌محمدی ‌ـ تبریز

  شهرك صنعتی مرند نیمه‌تعطیل است
شهرك صنعتی مرند به جز چند واحد محدود حال و روز خوبی ندارد و اكثر واحدهای صنعتی در آن تعطیل هستند. مسئولان صنعتی استان فكری به حال واحدهای تعطیل شده و بحرانی این شهرك بكنند و بیكاری كارگران را رفع كنند. در حال حاضر خبر بهره‌برداری از فاز دوم این شهرك شنیده می‌شود.
حسن امجدی ‌ـ مرندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code