موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/10
  کمبود سطل‌های زباله در ششگلان
سطل‌های زباله درمنطقه ششگلان تبریز به نسبت واحدهای مسکونی موجود کم است و ساکنین منطقه مجبور به حمل زباله در مسافت‌های طولانی هستند که موجب ریختن شیرابه و مشکلات دیگر می‌شود.
رضا شایان - تبریز

  نان محلی هشترود را دریابید
نان محلی هشترود یکی از نان‌های محلی منحصر به فرد و خوشمزه در استان است که شهرتی کشوری نیز دارد، اما به واسطه اقبال مردم و مسافران واحدهای متخلف زیادی به نام نانوایی هشترودی‌ها فعال هستند که فطیر بی‌کیفیت تحویل مردم می‌دهند. لطفا اقدام لازم صورت گیرد و نظارت بیشتری انجام شود.
موسی آرامی - هشترود

  آب معدنی ورزقان ناشناخته مانده است
شهرستان ورزقان آب‌های معدنی زیادی دارد که به علت بی‌توجهی به صورت متروکه رها شده‌اند و آب زلال این چشمه‌ها در طبیعت رها و تبخیر می‌شود. از رسانه‌های استان می‌خواهیم به این آب گرم توجه بیشتری نشان دهند.
باقر اسدی – ورزقان

  بی‌توجهی به چراغ قرمز در پایان شب
برخی رانندگان تبریزی زمانی که مامور راهنمایی و رانندگی حضور نداشته باشد و یا دوربین ثبت تخلف نباشد توجهی به این چراغ‌های راهنمایی نمی‌کنند. این تخلف آشکار در ساعت‌های پایانی شب بیشتر دیده می‌شود.
نوید طاهری - تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code