موضوعات
آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 35533791.5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/08
   ترمینال فرودگاه تبریز  مناسب تبریز 2018 نیست
ترمینال بزرگ فرودگاه تبریز علی رغم گذشت چند سال از کلنگ زنی به بهره‌برداری نرسیده، در حالی که  برای استقبال از مسافران تبریز 2018 احداث این ترمینال ضروری است. با توجه به کوتاه بودن فصل کاری در تبریز این ترمینال هرچه زودتر باید احداث شود.
میلاد ظفری – تبریز

   ورودی فرهنگ شهر نامناسب است
ورودی منطقه فرهنگ شهر درنزدیکی ولیعصر تبریز بسیار نامناسب بوده و در ساعات اولیه وپایانی روز در این ورودی ترافیک سنگینی وجود دارد. باتوجه به جمعیت زیاد این منطقه و نیز ترددهای اداری و آموزشی در آن اختصاص ورودی‌های دیگربه فرهنگ شهر مورد تقاضای مردم منطقه است.
قنبر هادیان – تبریز

   مزاحمت پروژه‌های نیمه تمام در تبریز
پروژه‌های نیمه تمام در تبریز مزاحمت‌های زیادی برای شهروندان به  ویژه  همسایه‌های این پروژه‌ها  ایجاد می‌کند و علاوه بر سر وصدای زیاد ،گرد و خاک زیادی نیز از این کارگاه‌ها داخل منازل مردم می‌شود. مسئولان شهری و دولتی می‌توانند با مدیریت لازم این مشکلات را کاهش دهند.
تقی عامری – تبریز

   عبور از چراغ قرمز
برخی رانندگان تبریزی به خصوص در هنگام شب از چراغ قرمز عبور کرده و قوانین را زیر پا می‌گذارند.باید با این افراد برخورد شود.
مجتبی کاظمی – تبریز

   ضرورت نظارت بر واحد‌های پخت  غذاهای خانگی در تبریز
واحدهای طبخ و فروش غذاهای خانگی در تبریز به شدت افزایش یافته  برخی از آنها  به صورت زیر زمینی فعالیت می‌کنند. با توجه به احتمال تخلفات بهداشتی در این مراکز ضروری است نظارت بیشتری بر واحدهای طبخ و توزیع غذا در تبریز صورت گیرد.
حسنیه عمادی – تبریز

   جلوگیری از تردد خودروهای دارای  شیشه دودی
خودروهایی که با شیشه‌های دودی درتبریز تردد می‌کنند در هفته‌های اخیر افزایش زیادی پیدا کرده اند. جوانانی که در این خودروها با سرعت زیاد و روشن کردن ضبط خودرو در حال تردد هستند، برای دیگران ایجاد ترس و اضطراب می‌کنند.
هدی طاهری - تبریزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code