موضوعات
آذربايجان شرقی

زور کاله هم به شهرداری تبریز نرسید

نویسنده:
در ادامه دیدارهای هفته نهم لیگ برتر والیبال، شهرداری تبریز با نتیجه 3 بر 2 کاله آمل را شکست داد و همچنان در رده دوم جدول باقی ماند...
1396/09/08
در ادامه دیدارهای هفته نهم لیگ برتر والیبال، شهرداری تبریز با نتیجه 3 بر 2 کاله آمل را شکست داد و همچنان در رده دوم جدول باقی ماند. به گزارش ایسنا، در مهمترین دیدار هفته، شهرداری تبریز در سالن شهید اقدمی میزبان کاله آمل بود که در پایان، تیم بدون شکست تبریزی موفق شد پیروز میدان شود و دو امتیاز دیگر را به مجموع امتیازاتش اضافه کند. در این دیدار زیبا شاگردان جوان «بهروز عطایی» با وجود پیروزی در ست دوم و سوم نتوانستند تیم با تجربه شهرداری تبریز را مغلوب کنند و چهارمین شکستشان در لیگ را تجربه کردند.
تیم فوتبال شهرداری تبریز  پس از هفته‌ها رنگ پیروزی را در لیگ دسته یک دید. به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته یک فوتبال، شهرداری تبریز در خانه میزبان گل گهر سیرجان بود و موفق شد با پنالتی دقیقه 42 «علی محمدی»، حریف خود را با شکست بدرقه کند و دومین پیروزی خود در رقابت‌های امسال را جشن بگیرد. شاگردان سیروس‌دین‌محمدی با این پیروزی، مجموع امتیازات خود را به عدد 11 رساندند و با یک پله صعود، در رده شانزدهم جدول قرار گرفتند.

بودجه والیبال شهرداری نصف بودجه سایر تیم‌ها است
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز پس از پیروزی تیم والیبال گفت: بودجه والیبال شهرداری تبریز نصف بودجه سایر تیم‌ها هم نمی‌شود. «میرمعصوم سهرابی» افزود: موفقیت یک تیم به عوامل مختلفی بستگی دارد و تیم‌ها می‌توانند به‌شرط تأمین نیازهای عمده خود موفق باشند. به گفته وی از عوامل موفقیت یک تیم می‌توان به‌دقت در جذب بازیکنان، تشویق و حمایت، فرهنگ‌سازی و حمایت بیرون از سازمان مانند تماشاگران و هواداران، اصحاب رسانه و مسئولان ارشد اشاره کرد. تمام این عوامل به‌صورت یک زنجیره به یکدیگر متصل هستند و تعامل بین آنها درنهایت به‌عنوان کار گروهی بزرگ یکی از عوامل کلیدی موفقیت برای تیم خواهد بود.
سهرابی با اشاره به نقش ثبات مدیریتی در ورزش گفت: یکی از عوامل دیگر که نقش بسزایی در موفقیت یا شکست دارد، ثبات مدیریتی است. ثبات یا بی‌ثباتی مدیران یکی از علل ناکامی یا توفیق آنها محسوب می‌شود و پدیده‌ای دو وجهی است که پیامدهای مثبت و منفی بر آن حاکم است.
مدیرعامل سازمان ورزش در پاسخ به این سؤال که چرا علی‌رغم این‌که تیم یکی از مدعیان صدرنشینی است، تیم برای حضور درجمع  4 تیم اول اعلام‌شده است؟ اضافه کرد: هر تیمی برای قهرمانی بسته می‌شود اما ما با توجه به بودجه محدودمان هدف‌گذاری را برای 4 تیم اول اعلام کردیم. بودجه در نظر گرفته شده تیم والیبال شهرداری تبریز در مقایسه با تیم‌های سرمایه، ورامین، پیکان و چند تیم دیگر دقیقاً نصف  است و امروز بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد خود را که می‌بینیم واقعاً شاهکار کرده‌ایم و با حداقل هزینه حداکثر بهره‌وری را داشتیم.
سهرابی با تأکید بر نقش‌آفرینی بارز هواداران در کسب پیروزی‌های تیم والیبال شهرداری تبریز، گفت: شک نکنید هواداران نقش مهمی در پیروزی هایمان داشتند. جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم. امیدوارم در پایان این فصل نیز اعضای تیم به خواسته بر حق آنها جامه عمل بپوشانند و جام قهرمانی لیگ برتر را سزاوارانه تقدیم حضور همیشه گرم مردم کنند.

بازیکنان به خودباوری لازم رسیده‌اند
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز نیز پس از پیروزی تیمش گفت: بازیکنان ما به خودباوری لازم رسیده‌اند. «عادل بناکار» افزود: بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و با وجود مصدومیت «آرش کشاورزی»، بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم و خوشبختانه بازیکنان ما به این خودباوری رسیده‌اند که تیم ما می‌تواند حتی بازی باخته را به برد تبدیل کند.
 وی ادامه داد: دو دریافت‌کننده اصلی تیم ما دچار مصدومیت هستند و در حالی که تیم کاله سرویس‌های خوبی زد، اما خوشبختانه بازیکنان ما توانستند به خوبی به بازی برگردند و توانستیم به پیروزی برسیم. بناکار خاطرنشان کرد: میکاییل تاجر و وحید والی، بازی‌های خوبی ارائه دادند و از بازی هر دوی آن‌ها راضی هستم.
 سرمربی تیم شهرداری تبریز در خصوص بازی حساس هفته آینده تیمش مقابل صدرنشین لیگ اظهار کرد: بانک سرمایه، جزو تیم‌هایی است که هر 12 بازیکن این تیم از مهره‌های اصلی تیم ملی هستند و مطمئنم بازی خوبی مقابل این تیم انجام خواهیم داد تا نیم‌فصل اول را با موفقیت به پایان برسانیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code