موضوعات
آذربايجان شرقی

آذربایجان شرقی - دیدار دو تیم فوتبال تراکتورسازی و نساجی مازندران

نویسنده: یوسف مونسی
1397/05/13
دیدار دو تیم تراکتورسازی و نساجی مازندران عصر جمعه از ساعت 20 در ورزشگاه یادگار امام (ره) بدون هواداران پرشور تبریزی برگزار شد.
در نیمه نخست این دیدار با وجودی اینکه هر دو تیم بازی محتاطانه ای را از خود نشان دادند تا نقاط ضعف یکدیگر را شناسایی کنند، این تیم میزبان بود که توسط بازیکن خارجی خود آنتونی استوک گل اول را در دقیقه 40 بازی به دست آورد.
نیمه دوم بازی شاگردان جواد نکونام بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار دادند و پس از خلق چندین موقعیت در دقیقه 67 بازی توسط بازیکن تعویضی خود محمدمهدی نظری به گل تساوی دست یافتند.
در ادامه بازی، شاگردان توشاک بارها به دروازه حامد لک هجوم بردند ولی هر بار با واکنش این دروازه بان به گل نرسیدند.
در این دیدار علیرضا نقی زاده دقیقه 32، مجتبی ممشلی دقیقه 43، محمد عباس زاده دقیه 63 و محمد مهدی نظری دقیقه 80 از کرمانشاهی داور میدان کارت زرد گرفتند.
یوکیا سوگیتا دقیقه 54 با هری فوستر، مهدی مهدی پور دقیقه 59 با علی طاهران و احسان پهلوان دقیقه 75 با دانیال اسماعیلی فر از تیم تراکتورسازی همچنین علی اصغر عاشوری دقیقه 59 با شاهین مجدی، محمد مهدی نظری دقیقه 66 با محد عباس زاده و امید سینک دقیقه 80 با سید محمد میری برای تیم نساجی تعویض شدند.
داوری این بازی را رضا کرمانشاهی به عنوان داور وسط، علی رضا ایلدروم و محمد جواد مداح به ترتیب کمک اول و دوم، علی صفایی داور چهارم و حسین خانبان به عنوان ناظر داوری برعهده داشتند.
تیم تراکتورسازی تبریز با تساوی در این دیدار در رده دهم جدول و تیم نساجی مازندران با یک امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ برتر هجدهم فوتبال باشگاه های کشور قرار گرفتند.
|< <  1 2   > >|ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code