موضوعات
آذربايجان شرقی

آذربایجان شرقی - دیدار تیم های تراکتورسازی و سپید رود رشت

نویسنده: یوسف مونسی
1397/08/05
دیدار تیم های تراکتورسازی و سپید رود رشت عصر جمعه از ساعت 16 با حضور نزدیک به 33 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.
در نیمه نخست این دیدار هر دو تیم صاحب موقعیت هایی شدند ولی نتوانستند از این موقعیت ها بهره ببرند و حساس ترین صحنه نیمه نخست، حرکت زیبا و پا به توپ استوکس مهاجم تراکتورسازی بود که با دست دروازه بان تیم سپید رود راهی کرنر شد تا این نیمه با نتیجه بدون گل خاتمه یابد.
در نیمه دوم بازی شاگردان تقوی توانستند با حرکت تاکتیکی و تماشایی توسط مسعود شجاعی در دقیقه 85 به گل اول بازی دست یابند.
در ادامه بازی تیم سپید رود هم موقعیت خطرناکی را روی دروازه سرخ پوشان خلق کرد که فروزان از طاق دروازه به بیرون هدایت کرد ولی چند دقیقه بعد محمد نزهتی توانست بازی را به تساوی بکشاند .
اما این پایان کار نبود و اروین تیر گل پیروزی این بازی را در دقیقه 4+90 برای تراکتورسازی به ثمر رساند تا میزبان این دیدار به سه امتیاز دست یابد.
در این دیدار علی عبدالله زاده دقیقه 39، مهدی مهدی پور دقیقه 58، مسعود شجاعی دقیقه 62 از تیم تراکتورسازی و مهرداد بایرامی دقیقه 41، میثم تهی دست دقیقه 66 از تیم سپید رود کارت زرد گرفتند.
احسان پهلوان دقیقه 34 با اشکان دژاگه و هری لی اروین دقیقه 68 با علی طاهران از سرخ پوشان تبریزی و امیر حسین اسکندری دقیقه 2+90 با مهرداد بایرامی از تیم سپید رود رشت تعویض شدند.
داوری این بازی را رضا عادل، محمد رضا ابوالفضلی، حمید رضا کنعانی، علی میر غفاری و محمود رفیعی به عنوان ناظر بازی بر عهده داشتند.
با این نتیجه تیم تراکتورسازی با 16 امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد و تیم سپیدرود رشت با 3 امتیاز در قعر جدول لیگ برتر قرار گرفت
|< <  1 2   > >|ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code