موضوعات
آذربايجان شرقی

آذربایجان شرقی - دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و داماش گیلان

نویسنده: یوسف مونسی
1397/08/11
دیدار 2 تیم ماشین سازی تبریز و داماش گیلان عصر چهارشنبه با حضور یک هزار و 300 هوادار در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد.
نیمه اول این بازی هر دو تیم روی دروازه یکدیگر موقعیت هایی را خلق کردند، اما نتوانستند به گل دست یابند، لذا نیمه نخست را با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند.
در ادامه بازی،ماشین سازان روی حرکت عباس کندل، بازیکن تیم داماش گیلان، خطا کردند و داور میدان با سوت خود نقطه پنالتی را نشان داد که امیر تیزرو در دقیقه 54 بازی گل اول تیمش را به دست آورد.
شاگردان مهاجری، سرمربی ماشین سازی تبریز، در ادامه با انگیزه مضاعف و برای جبران شکست مقابل تیم دسته دومی روی به بازی هوایی آوردند و توانستند در دقیقه 86 بازی توسط رضا خالقی فر گل تساوی را به ثمر برسانند تا نتیجه این دیدار به وقت اضافه کشیده شود.
در ضربات پنالتی نیز رضا خالقی فر، توحید غلامی و اسماعیل فرهادی از تیم ماشین سازی نتوانستند ضربات خود را به گل تبدیل کنند و در نهایت تیم ماشین سازی با نتیجه 3 بر 2 در پنالتی و 4 بر 3 در مجموع شکست خورد و از گردونه جام حذفی، حذف شد.
همچنین در طول این بازی، حسن نیازی از تیم داماش کارت زرد گرفت و محمد مقتدری دقیقه 46 با سید احمد مهدی زاده، اسماعیل فرهادی دقیقه 63 با سعید مهری، توحید غلامی دقیقه 70 با احمد رضا زنده روح و صادق رضا نیا دقیقه 98 بازی با فرید بهزادی از تیم ماتشین سازی و جابر نصیری دقیقه 99 با حسن نیازی، میلاد پور محسن دقیقه 105 با امیر تیزرو از تیم داماش گیلان تعویض شدند.
تیم داوری این بازی را امیر عرب براقی، یعقوب حجتی، محمد شاکر، رضوان سرشار و فریدون اصفهانیان به عنوان ناظر بازی بر عهده داشتند.
تیم ماشین سازی با باخت مقابل تیم داماش گیلان از گردونه جام حذفی، حذف شد.
سرمربی 2 تیم پس از پایان بازی در نشست خبری شرکت نکردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code