موضوعات
آذربايجان شرقی

دانشگاه تبریز به رتبه‌های برتر کنکور تسهیلات ویژه می‌دهد

نویسنده:
رئیس دانشگاه تبریز از ارائه 20 نوع تسهیلات ویژه به رتبه‌های برتر آزمون سراسری و استعدادهای درخشان برای ادامه تحصیل در این دانشگاه بزرگ خبر داد...
1396/05/22
رئیس دانشگاه تبریز از ارائه 20 نوع تسهیلات ویژه به رتبه‌های برتر آزمون سراسری و استعدادهای درخشان برای ادامه تحصیل در این دانشگاه بزرگ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی این دانشگاه «محمدرضا پورمحمدی» اظهار کرد: برای جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری و استعدادهای درخشان، این تسهیلات ویژه آموزشی و رفاهی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به برخی رئوس تسهیلات فوق افزود: اعطای کمک هزینه سفر دانشجویان ممتاز برای ارائه مقاله به خارج از کشور، امکان اخذ 24 واحد در هر نیمسال تحصیلی، تحصیل همزمان در 2 رشته، صدور دانشنامه ممتازی پس از فراغت از تحصیل، بهره مندی از کلاس‌های ویژه آموزش زبان خارجی برای دانشحویان ممتاز، امکان اخذ 20 واحد از رشته دیگر مازاد بر دروس رشته اصلی از پایان نیمسال چهارم و پرداخت پاداش‌های نقدی از جمله این تسهیلات است.
پورمحمدی اهدای یک دستگاه لپ تاپ به رتبه‌های زیر100آزمون ورودی کارشناسی را از دیگر تسهیلات ارائه شده از سوی این دانشگاه برشمرد و یادآور شد: همچنین به برگزیدگان مرحله نیمه نهایی، مرحله اول المپیاد علمی دانشجویی کشور و جشنواره خوارزمی سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.
وی اضافه کرد: در همین زمینه به رتبه‌های اول تا سوم المپیاد علمی دانشجویی کشوری و جهانی مشروط بر آنکه دانشجو در دانشگاه تبریز باشد، یک لپ تاپ اهدا می‌‌شود.
دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر و جامع کشور اکنون بیش از 24 هزار دانشجو، 800 نفر عضو هیات علمی، 21 دانشکده، چندین دانشکده اقماری و سایر امکانات آموزشی دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code