موضوعات
آذربايجان شرقی

ارائه تسهیلات جدید برای تکمیل مراکز اقامتی ارس

نویسنده:
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از ارائه تسهیلات جدید برای تکمیل هتل‌ها و مراکز اقامتی ارس خبر داد...
1396/06/19
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از ارائه تسهیلات جدید برای تکمیل هتل‌ها و مراکز اقامتی ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس «یوسف داداش زاده» گفت: این تسهیلات با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی فراهم شده است و پس از بررسی دقیق پرونده پروژه‌های سرمایه گذاری فعال در این حوزه، تسهیلات مورد نیاز به سرمایه گذاران تعلق خواهد گرفت.
 داداش زاده رویداد تبریز 2018 را فرصت مناسبی برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری عنوان کرد و گفت: با تسهیلات درنظر گرفته شده برای رویداد 2018 ، می‌توانیم شاهد اضافه شدن حداقل 500 تخت به ظرفیت اقامتی منطقه آزاد ارس باشیم.
به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، در حال حاضر 5 پروژه سرمایه گذاری در بخش اقامتی و هتلینگ  در منطقه آزاد ارس در حال تکمیل است و در صورت ارائه تسهیلات، این پروژه‌ها تا یک سال آینده آماده ارائه خدمات به گردشگران خواهند شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code