موضوعات
آذربایجان غربی

وضعیت نامناسب کارگران شهرداری میاندوآب

نویسنده:
عضو شورای شهر میاندوآب گفت: متاسفانه 4ماه است که حق و حقوق کارکنان و کارگران شهرداری و واحدهای تابعه مانند آتش‌نشانی پرداخت نشده است.
1396/06/19
به گزارش فارس «احد غفاری» افزود: بی‌شک نخستین گام برای عمران و آبادانی شهر و پیشبرد اهداف متعالی شوراها و مسئولان تامین رفاه و معیشت نیروی انسانی در شهرداری است و باید به رفاه و معیشت نیروی انسانی شهرداری توجه شود.
وی با اشاره به این‌که وضعیت رفاهی و معیشتی کارکنان و کارگران شهرداری میاندواب نامطلوب است، افزود: متاسفانه وضعیت رفاه و معیشت کارکنان و کارگران زحمتکش شهرداری میاندوآب بسیار وخیم و نامطلوب بوده و شوراها، شهردار و مسئولان شهرستان باید در اسرع وقت به فکر رفع این مشکل اساسی باشند.
نایب رئیس شورای شهر میاندوآب گفت: برای مثال 4 ماه است که حق و حقوق کارکنان و کارگران شهرداری و واحدهای تابعه مانند آتش‌نشانی پرداخت نشده و مسائل و مشکلات فراوانی برای این زحمت کشان و سخت کوشان شهر و خانواده هایشان به بار آورده است.
وی گفت: بنابراین باید در نخستین فرصت برای پرداخت حق بیمه و حقوق و مطالبات کارکنان و کارگران شهرداری تدبیر و چاره‌ای اندیشید و مسئولان اعم از شورا و شهردار باید امید و جان تازه‌ای به این قشر زحمتکش بدهند و در این رابطه فراموش نشود که ایام بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در پیش بوده و خانواده‌های آنان چشم انتظار حق و حقوق خود هستند.
غفاری گفت: بنابراین در صورتی که حق و حقوق کارکنان و کارگران پرداخته نشده و آنان مانند کارکنان سایر ادارات و نهادها از بابت معیشت خانواده‌های خود نگرانی نداشته باشند مطمئنا بهتر از گذشته به شهر خود و شهروندان خدمت می‌کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code