موضوعات
آذربایجان غربی

همکاری فرهنگسراها و کلانتری‌های ارومیه

نویسنده:
رئیس سازمان فرهنگی - اجتماعی، ورزشی شهرداری ارومیه گفت: با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری ارومیه بسترهای تعاملات کاربردی فرهنگ‌سراها و کلانتری‌های ارومیه آماده‌سازی می‌شود.
1396/07/18
به گزارش تسنیم «احد یوسفی» در دیدار با سرهنگ حسین صمدپور فرمانده انتظامی ارومیه افزود: امروز دیگر پلیس را به عنوان نیروی اجتماعی و فرهنگی می‌شناسند و نقش نیروی انتظامی در فرهنگ‌سازی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرائم مربوط به این حوزه بیشتر از نقش برخوردی و سلبی آن است.
وی افزود: نیروی انتظامی برای پیشبرد اهداف و وظایف محوله و موفقیت در مأموریت‌هایش نیازمند سرمایه اجتماعی است و خوشبختانه به آن نیز دست‌یافته که همکاری گسترده آحاد مردم از نشانه‌های آن بوده و مردمی بودن شاخصه اصلی ناجا شده است. رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در زمینه آسیب‌شناسی مسائل اجتماعی، فرهنگی و جرائم آماده همکاری و عملیاتی کردن اقدامات و برنامه‌های مشترک است تا باشد جامعه‌ای سالم و به دور از مشکلات و معضلات را شاهد باشیم.
یوسفی گفت: همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه با مجموعه نیروی انتظامی بسیار ضروری است و از مدت‌ها قبل این همکاری شکل‌گرفته و با تشکیل معاونت اجتماعی در چارت جدید این سازمان، وارد مرحله جدیدی از همکاری‌ها خواهیم شد.
وی افزود: امروزه سازمان فرهنگی - اجتماعی، ورزشی شهرداری با فرهنگسراهای متعدد خود در مناطق مختلف شهر آماده همکاری با واحدهای فرهنگی و اجتماعی انتظامی ارومیه است، از این رو شاهد تعامل مناسب بین کلانتری‌ها و تعدادی از فرهنگسراهای سازمان هستیم و در آینده بیش از این نیز خواهد بود.
یوسفی گفت: روز نیروی انتظامی و هفته ناجا فرصت بسیار مناسبی است تا از کسانی قدردانی کنیم که زندگانی خود را وقف آرامش و آسایش هموطنان و همشهریان خود می‌کنند و مجاهدانه و در بسیاری موارد در گمنامی در راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد امنیت پایدار و نظم عمومی به صورت شبانه‌روزی می‌کوشند.رئیس سازمان فرهنگی - اجتماعی، ورزشی شهرداری ارومیه با آرزوی توفیق و سربلندی برای سبزپوشان سروقامت گفت: حوزه نظم و امنیت مقوله بسیار مهمی است که اگر خللی در آن ایجاد شود سایر بخش‌های جامعه نیز دچار اختلال و مشکل می‌شوند و از این رو باید قدردان زحمات مأموران ناجا در تمامی بخش‌ها و پلیس‌های تخصصی بود.
 فرمانده انتظامی ارومیه نیز در این دیدار افزود: خوشبختانه رویکرد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ارومیه در مسائل اجتماعی و فرهنگی زمینه‌ساز همکاری و تعامل دوجانبه و گسترده شده است. حسین صمدپور افزود: مجموعه انتظامی ارومیه با اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی در جهت آسیب‌شناسی و چاره‌جویی برای مسائل اجتماعی و فرهنگی اعلام می‌دارد که همکاری‌های گذشته با تقویت تعاملات دوجانبه بیش از پیش گسترش خواهد یافت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code