موضوعات
آذربایجان غربی

هزار کیلومتر لوله گذاری گاز در استان

نویسنده:
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: از اول سال جاری تاکنون در سطح استان حدودا یک هزار کیلومتر لوله گذاری و با نصب 13 هزار علمک تعداد 19 هزار اشتراک گاز واگذار شده است.
1396/07/19
«علیرضا شیخی» در گفت و گو با همشهری درباره گاز رسانی در روستاهای استان گفت: عملیات گاز رسانی در 793 روستای آذربایجان غربی با بودجه 406 میلیارد تومانی در حال اجرا بوده و در صورت تامین اعتبارات تعداد بیشتری از آن‌ها تا پایان سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.
شیخی در مورد بهره‌مندی شهرهای استان از نعمت گاز گفت: از 42 شهر آذربایجان غربی تعداد 36 شهر بطور کامل از گاز بهره مند هستند و شهرهای میرآباد و سرو در حال اجرا و همچنین آواجیق و خلیفان نیز در حال طراحی بوده و شهرهای زرآباد و قطور در دست مطالعه هستند.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی در خصوص میزان بهره‌مندی روستاهای استان از گاز گفت: در حال حاضر تعداد 668 روستای استان با 52 درصد جمعیت روستایی مصرف کننده گاز بوده و تعداد 793 روستا نیز با جمعیت 30درصدی در دست اجرا است که با بهره‌برداری از روستاهای در دست اجرا 82 درصد روستاییان از این نعمت بهره مند خواهند بود و همچنین مابقی روستاهای بالای 20‌خانوار استان نیز در حال مطالعه و طراحی هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code