موضوعات
آذربایجان غربی

صدای همشهری

نویسنده:
32243413 [صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان آذربایجان غربی است. در این ستون مواردی منعكس می‌شود تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع مشکلات وتامین نیازها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1394/04/21
ترافیک بوکان
 نبود مسیربندی صحیح در بوکان، افزایش ترافیک درون شهری و نبود کمربندی مناسب از جمله مشکلاتی است که شهر بوکان با وجود توسعه افقی با آن دسته و پنجه نرم می‌کند. بهتر است مدیران شهری برای رفع این مشکلات چاره ای اساسی بیندیشند.
قادرپور- بوکان

نیاز مهاباد به مصلی
هر هفته نماز جمعه شهر مهاباد در مسجد تاریخی و قدیمی جامع این شهر برپا می‌شود در حالی که ساخت یک مصلی بزرگ برای این شهر جزو مطالبه هایی است که انتظار می‌رود مسئولان به آن توجه کنند و با توجه به محل مسجد جامع این شهر که موجب ترافیک شدید می‌شود، مصلی این شهر را در مکانی مناسب بسازند.
معینی- مهاباد

توجه به ورزش در خوی
شهرستان خوی در حوزه ورزشی ظرفیت‌ها و جوانان با استعداد زیادی دارد که می‌توانند در سطح کشوری و جهانی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشند. از این رو اتمام ساخت زورخانه پهلوان پیرولی و وجود آرامگاه این پهلوان نامی در خوی می‌تواند این شهر را به قطب اول ورزش‌های باستانی کشور تبدیل کند. ساخت فضاهای ورزشی و مدیریت صحیح موجب جذب جوانان به این اماکن شده و نظارت و مدیریت اماکنی که به بخش خصوصی واگذار شده سبب اشتیاق جوانان در این مکان‌های ورزشی می‌شود.
حبیبی- خوی

بی توجهی به مناطق تفریحی میاندوآب
نبود مراکز تفریحی و جذابیت های هنری و تفریحی ویژه بانوان در کنار سدنوروزلو، حاشیه‌های زرینه رود و وجود پارک هادی در شهرستان میاندوآب که با وجود قابلیت‌های بالقوه می تواند به مرکز تفریحی ویژه بانوان به عنوان الگوی تفریحات زنانه در منطقه تبدیل شود از جمله مشکلاتی است که شهرستان میاندوآب با آن روبه رو است و امیدواریم نسبت به رفع آن اقدام شود.
بابازاده- میاندوآب

ظرفیت اندک تصفیه خانه مهاباد
تصفیه خانه شهر مهاباد دیگر جوابگوی نیاز این شهر نیست و به نظر می رسد مسئولان باید به دنبال ساخت تصفیه خانه دیگری برای این شهر باشند. به واقع تصفیه خانه قدیمی برای جمعیت 30تا 60هزار نفری ساخته شده بود در حالی كه امروزه جمعیت مهاباد بیش از245 هزار نفر است.
اسماعیل نژاد- مهابادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code