موضوعات
آذربایجان غربی

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 32243413 [صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان آذربایجان غربی است. در این ستون مواردی منعكس می‌شود تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع مشکلات وتامین نیازها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1395/07/03
   لزوم تقویت فرهنگ ترافیک
اخیرا در محورهای مواصلاتی مهاباد به ویژه محور مهاباد – ارومیه و مهاباد–‌میاندوآب شاهد تصادفات زیادی بودیم که عده ای جان خود را از دست داده اند. عامل بیشتر آنها خطای انسانی بوده است. بنابراین یكی از راه‌های مؤثر در كاهش حوادث رانندگی را می‌توان تقویت فرهنگ ترافیك دانست.
محمودی - مهاباد

  تاریکی جاده دهکده چی چست
همزمان با برگزاری جشنواره انگور چند بار به همراه خانواده به دهکده چی‌چست ارومیه سفر کردیم و هنگام بازگشت با تاریکی مطلق جاده روبه رو بودیم. متاسفانه مسیر چندین کیلومتری این دهکده تا شهر بدون روشنایی است و شرکت برق در تعبیه روشنایی برای این محور عملکرد ضعیفی داشته است. این جاده از محورهای پرتردد است و امیدوارم شرکت برق نسبت به ایجاد روشنایی برای دید بهتر رانندگان اقدام کند.
کمایی- ارومیه

  برداشت‌های بی رویه از بستر رودخانه
برداشت بی ‌رویه شن و ماسه از بستر رودخانه شوط علاوه بر افتادگی بستر و تخریب حریم رودخانه سبب تخریب سردهنه‌های کشاورزی می‌شود و احتمال بروز سیلاب را افزایش می‌دهد. بارها موضوع برداشت بی رویه شن و ماسه از سوی برخی افراد سودجو به مسئولان گزارش شده ولی تاکنون هیچ عکس‌ العملی در این زمینه نشان نداده اند.
حسن محمدی - شوطارسال پیام اشتراک 
 
 Security code