موضوعات
آذربایجان غربی

تاخیر یک ساله دوباره در افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه

نویسنده:
مدیرکل کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه یک سال دیگر هم به تعویق افتاد...
1396/05/18
مدیرکل کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه یک سال دیگر هم به تعویق افتاد.
به گزارش تسنیم، «عبدالله چمن گلی» که در نشست خبری درباره رقابت‌های جام صلح و دوستی کاراته حضور داشت ، افزود: آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان جمعه پیش‌ رو، برای شرکت در چندین مراسم و دیدار با مسئولان ورزشی استان و حضور در افتتاحیه مسابقات بین‌المللی کاراته اوپن ارومیه در این شهر حضور می‌یابد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به مهم‌ترین برنامه سفر وزیر ورزش و جوانان به آذربایجان غربی گفت: در این سفر سرانجام ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه مشخص می‌شود و امیدواریم این ورزشگاه تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.وی گفت: آذربایجان غربی بهتر از پیش در زمینه‌های ورزشی حضور می‌یابد و به جرات می‌توانیم بگوییم استانمان فراتر از مسابقات آسیایی است و آماده میزبانی از مسابقات جهانی هستیم.
چمن گلی با اشاره به تغییر و تحول آذربایجان غربی در ورزش یادآور شد: اگر مجوز برگزاری مسابقات جهانی در استان را به ما بدهند بهتر از بسیاری از شهرها می‌توانیم میزبانی کنیم و در نهایت سبب سرافرازی ورزش و استان شویم.
وی تأکید کرد: میزبانی از مسابقات جهانی و آسیایی نه تنها سبب شهرت آذربایجان غربی و در نهایت کشورمان می‌شود بلکه سبب رونق اقتصادی، اشتغال‌زایی و در نهایت انتقال فرهنگ و تمدن ایرانی به سایر کشورهای جهان می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: میزبانی از مسابقات جام صلح و دوستی کاراته که امسال با عنوان کاراته اوپن ارومیه برگزار می‌شود نشان از میزبانی هر چه بهتر استان در این مهم دارد و امیدواریم امسال نیز بتوانیم به‌خوبی از مهمانان میزبانی کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code