موضوعات
آذربایجان غربی

برگزاری جشنواره‌های فرهنگی در ارومیه

نویسنده:
مدیرکل ارشاد آذربایجان‌غربی گفت: نخستین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در ارومیه برگزار می‌شود.
1396/06/15
به گزارش تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدباقر کریمی» افزود: به‌زودی در حوزه فرهنگی چندین اتفاق مهم در آذربایجان غربی رخ می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری بیست و نهمین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی در شهریور اشاره کرد که تماشای آثار این جشنواره برای مردم رایگان است.
کریمی گفت: بیست و نهمین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی افتتاح رسمی ندارد و از 14 شهریور به مدت 3 روز برگزار شد و در 16 شهریور نیز اختتامیه این جشنواره صورت می‌گیرد که آثار منتخب نیز اعلام می‌شوند.
وی بیان کرد: از 17 آثار ارسال‌شده 8 مورد آن برای نمایش در جشنواره انتخاب شده‌اند و اجراهایی به تعداد 100 مورد در ارومیه و شهرستان‌های استان صورت گرفته تا این 17 اثر برای جشنواره انتخاب شوند تا کار خوب برای ارسال به جشنواره انتخاب شود.
کریمی بیان کرد: نخستین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای 20 تا 24 شهریور برگزار می‌شود.
 وی گفت: حدود 110 غرفه در این نمایشگاه وجود دارد که افراد در این غرفه‌ها محصولات و آثار خود را به نمایشگاه می‌گذارند و این نمایشگاه از ساعت 16 تا 23 در مجتمع فرهنگی-هنری ارومیه برگزار می‌شود و نرم افزارهای به عرضه گذاشته شده در این نمایشگاه 40 درصد تخفیف دارند و کنسول‌های بازی نیز که در بازار گران‌تر است تا 40 درصد در این نمایشگاه تخفیف دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code