موضوعات
آذربایجان غربی

برنامه‌های خوی به مناسبت هفته بسیج

نویسنده:
فرمانده سپاه خوی با تشریح برنامه‌های هفته بسیج گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 350 عنوان برنامه در این شهرستان اجرا می‌شود.
1396/08/30
به گزارش ایرنا، سرهنگ «محمدباقر علایی» افزود: 10 هزار نفر از بسیجیان 33 رده شهرستان در این هفته تجمع می‌کنند تا با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کنند.
وی همچنین با اشاره به طرح‌های آماده شده اقتصاد مقاومتی گفت: واحدهای تولیدی پرورش بلدرچین، قارچ و طرح آبرسانی به روستای چالیان در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد. وی افزود: برگزاری 7 یادواره شهدای بسیجی، همایش طلایه‌داران بسیج، تکریم و تجلیل از خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و هنری، بهره‌برداری از سالن ورزشی 9 دی محله قاضی و ساختمان 3 پایگاه شهری و برپایی 10 نشست تخصصی بسیج از جمله این برنامه هاست.
علایی اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و دیدار با بسیجیان پیشکسوت و خانواده‌های شهدای بسیجی را از دیگر برنامه‌های سپاه و بسیج خوی در هفته گرامیداشت بسیج نام برد. بسیج مستضعفان در پنجم آذر سال 1358 شمسی به دستور امام خمینی(ره) تشکیل شده و به همین مناسبت هفته منتهی به این روز به عنوان هفته بسیج نام‌گذاری شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code