موضوعات
آذربایجان غربی

امیدهای تنها ملی پوش وزنه‌برداری استان برای کسب مدال جهانی

نویسنده:
تنها ملی پوش استان در تیم وزنه‌برداری کشور این روزها در در اردوی تیم ملی در حال آماده شدن برای رقابت‌های جهانی است.
1396/09/07
به گزارش تسنیم « علی میری» درباره وضعیت اردوی ملی پوشان می‌گوید: وضعیت تیم در حد مطلوبی قرار دارد و رفته‌رفته بهتر می‌شود.
میری درباره حضورش در رقابت‌های جهانی آمریکا می‌افزاید: اگر در مسابقات جهانی آمریکا رکورد تمرینی ۳۷۰ کیلوگرمی خود را تکرار کنم با مدال به میهنم بازخواهم گشت.
وی ادامه می‌دهد: در تمرینات اردو در مجموع توانستم به رکورد 370 کیلوگرم برسم و امیدوارم بتوانم در مسابقات بهتر از این مجموع را برای کشورم و ملت عزیزم به ارمغان بیاورم.
وزنه‌بردار تیم ملی می‌افزود: تیم اصلی کشورمان مشخص‌شده و رقبای من هم نیز مشخص‌شده‌اند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به وزنه‌برداران کشورهای کلمبیا، عراق وازبکستان اشاره کرد.
وی می‌گوید: مربیان در حال حاضر از من راضی هستند و در رکوردگیری اخیر نیز به خوبی عمل کرده‌ام. میری با اشاره به حمایت رئیس هیات وزنه‌برداری آذربایجان غربی از وی یادآور شد: آقای مرادزاده هرروز به‌صورت جدی تمریناتم را پیگیری می‌کند که امیدوارم بتوانم در مسابقات زحمات وی و سایر مربیان تیم ملی را به ثمر بنشانم.
وی گفت: صبح روز سه شنبه هفته جاری عازم آمریکا می‌شویم و تاریخ دوازدهم آذر حوالی ساعت یک و 30 بامداد روی تخته می‌روم. از تمامی هم‌میهنان می‌خواهم مرا از دعاهای خود برای کسب مدال بی‌نصیب نگذارند.
وزنه‌بردار ‌تیم ملی با اشاره به حمایت بی‌دریغ مسئولان از اردونشینان گفت: از کادر فنی تیم ملی و ریاست فدراسیون به سبب حمایت‌های بی‌دریغشان تشکر می‌کنم و در این میان از زحمات وافر خانواده‌ام به‌ویژه پدر و مادرم نهایت قدردانی را دارم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code