موضوعات
آذربایجان غربی

آذربایجان غربی 143 شهید فرهنگی دارد

نویسنده:
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی 143 شهید فرهنگی و 777 شهید دانش آموز دارد...
1396/09/01
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی 143 شهید فرهنگی و 777 شهید دانش آموز دارد.
 به گزارش فارس «فریدون سیدمصطفوی» افزود: کنگره ملی 12هزار شهید استان یک فرصت مغتنم برای زنده کردن یاد و راه این انسان‌های وارسته است طوری که در این زمینه 14 یادواره در ادارات آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های مناطق مختلف استان در حال برگزاری است.
وی با بیان این‌که آذربایجان غربی با تقدیم شهیدان فرهنگی و دانش‌آموز ثابت کرده است که برای حفاظت از کیان ایران اسلامی و صیانت از آرمان‌ها و پاسداری از ارزش‌ها از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود، افزود: ولی می‌طلبد همواره برای تقویت روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری در استان و بین نسل جدید با عزم راسخ گام برداشته شود.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان این‌که برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر کنگره 12 هزار شهید استان تاکنون چندین جلسه با حضور اعضای کمیته فرهنگ و آموزش تشکیل شده است، گفت: مقدمات موردنیاز در این زمینه در حال فراهم شدن است.
مصطفوی به نصب یادمان شهدا در ۵۰ مدرسه استان اشاره کرد و گفت: مدارسی که در طول 8سال دفاع مقدس بیشترین شهید را از بین فرهنگیان و دانش آموزان تقدیم انقلاب کرده‌اند شناسایی شده‌اند و در آنها یادمان شهدا نصب می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code