موضوعات
آذربایجان غربی

احداث7 خانه جوان در استان

نویسنده:
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: هفت خانه جوان با بودجه 6 میلیارد تومان، در آذربایجان‌غربی ساخته می‌شود.
1396/07/19
به گزارش فارس «عبدالله چمن‌گلی» در نشست صمیمی «گفتمان جوانان و ورزشکاران، دفاع مقدس، قیام عاشورا» که در حضور امام جمعه ارومیه و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) افزود: بی‌شک موضوع جوانان برای اداره کل ورزش و جوانان استان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
وی گفت:   مشکلات جوانان تبیین شده وبا استفاده از   دیدگاه کارشناسان امر برای آنها تصمیم‌گیری می‌شود.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در اردیبهشت 94 تعداد سازمان‌های مردم نهاد استان 8 سمن بود افزود: امروز با وجود اعتبارات اندک،تعداد سمن‌ها به دلیل شور و شوق جوانان به 57 رسیده است.
وی با اشاره به اینکه از 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده، 6 میلیارد تومان آن به طور کامل تخصیص یافته است بیان کرد: این رقم صرف ساخت 7 خانه جوان در شهرستان‌های استان می‌شود. چمن‌گلی گفت: خوشبختانه از دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان این است که صمیمیت بین مدیران کل و جوانان به وجود آمده و از سوی دیگر، ارتباط دوستی بین دستگاه‌ها نیز حائز اهمیت است چون می‌تواند ضعف‌ها را پوشش دهد.

راه اندازی مرکز هشدار الکترونیک پلیس در استان
همزمان با هفته ناجا مرکز هشدار الکترونیک پلیس و پاسگاه انتظامی سیار در آذربایجان غربی راه اندازی شد. به گزارش تسنیم ، دیروز همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی آذربایجان غربی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدمهدی قریشی» نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی و رئیس شورای تامین استان، ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام‌جمعه اهل سنت ارومیه، آیت‌الله سیدعلی‌اکبر قریشی نماینده مردم آذربایجان غربی، مصطفی حبیبی دادستان عمومی و انقلاب استان و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از جمله میهمانان حاضر در این مراسم بودند.
سردار «محسن تیموری» مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی، سرهنگ الهوردی داداش‌زاده جانشین فرمانده سپاه شهدا استان، مسعود مجرد رئیس صداوسیمای آذربایجان غربی از دیگر مهمانانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.
قرائت پیام سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی و انجام رژه نیروهای نظامی و انتظامی و اعطا سردوشی از جمله اهم برنامه‌های برگزار شده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان آذربایجان غربی بود.
تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، تجلیل پیشکسوتان نظامی و انتظامی و خیرین امنیت‌ساز استان آذربایجان غربی و برپایی نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های نیروی انتظامی استان از دیگر برنامه‌هایی بود که در این مراسم برگزار شد.برنامه‌های امسال هفته ناجا با شعار "پلیس برای امنیت، امنیت برای همه" از 14 تا 20 مهر همزمان با هفته نیروی انتظامی در آذربایجان غربی اجرا شده و می‌شود.
رونمایی از کلانتری نمونه در ارومیه، راه‌اندازی پاسگاه انتظامی سیار و افتتاح مرکز هشدار الکترونیک از مهم‌ترین برنامه نیروی انتظامی برای گرامیداشت هفته ناجا در آذربایجان غربی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code