موضوعات
آذربایجان غربی

آثار جشنواره بین‌المللی فیلم سبز در مهاباد اکران می‌شود

نویسنده:
مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد گفت: جشنواره بین المللی فیلم سبز همزمان با سایر شهرهای ایران در مهاباد برگزار و فیلم‌های این جشنواره در تالار وحدت این شهر اکران می‌شود...
1396/05/18
مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد گفت: جشنواره بین المللی فیلم سبز همزمان با سایر شهرهای ایران در مهاباد برگزار و فیلم‌های این جشنواره در تالار وحدت این شهر اکران می‌شود.
به گزارش ایرنا، «محمدرضا صنعتی» در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشنواره بین المللی فیلم سبز افزود: برگزاری جشنواره بین المللی فیلم سبز و پخش فیلم‌های منتخب آن در این شهرستان فرصتی مناسب برای ایجاد انگیزش و بالا بردن سطح آگاهی مردم با هدف حفظ و حراست از محیط زیست است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد نیز در این جلسه گفت: با توجه به اهمیت موضوع محیط زیست فرهنگ سازی در این خصوص ضروری است.
 فاروق سخنور با بیان این‌که بزرگترین اکران فیلم بعد از فیلم فجر جشنواره فیلم سبز است، گفت: این جشنواره با شعار شهر پایدار، اقتدار سبز و انرژی پاک برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: هدف جشنواره فیلم سبز تشویق مشارکت جمعی برای حفظ محیط زیست و کمترین خسارت به طبیعت است که در قالب اکران فیلم سبز برگزار می‌شود.
سخنور گفت: کمیته‌هایی برای برگزاری هرچه با شکوه تر جشنواره در شهرستان تشکیل و چارچوب کلی این برنامه‌ها مشخص شده است. جشنواره فیلم سبز سالانه همزمان در سراسر کشور از 18 تا 23 شهریور برگزار می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code