موضوعات
آذربایجان غربی

آتش نشانی ارومیه کامل می‌شود

نویسنده:
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همه نواقص موجود آتش‌نشانی شهرداری ارومیه برطرف می‌شود.
1396/07/18
به گزارش فارس، «رسول اصغرزاده» افزود: افزایش تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه نه تنها باعث ایجاد امنیت روانی و اجتماعی می‌شود بلکه نقش موثری در افزایش شادابی جامعه نیز دارد.وی گفت: دغدغه اصلی شورای اسلامی شهر ارومیه توسعه ناوگان فنی و تخصصی و نوسازی تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه است و تلاش خواهیم کرد تمامی نواقص موجود در سازمان، امسال رفع شود. اصغرزاده در بخش دیگری از سخنانش افزود: امیدوارم تمامی وظایف محوله در مجموعه سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ارومیه همچون گذشته با عزت و سربلندی انجام گیرد و موجب رضایتمندی شهروندان شود.وی همچنین در ادامه سخنانش با اشاره به موضوع ایجاد امنیت در جامعه گفت: پروردگار متعال در سوره قریش به موضوع ایجاد امنیت در جامعه توجه ویژه داشته است و بنابراین ایجاد امنیت در جامعه یک امر خداپسندانه است.

بهره برداری از 297 واحد مسکونی مقاوم روستایی در استان
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: 297 واحد مسکونی روستایی مقاوم ‌سازی شده با اعطای تسهیلات 45 میلیارد ریالی همزمان با روز روستا در استان به بهره برداری ‌رسید.
به گزارش ایرنا «محمود بدلی» افزود: همچینین مناسبت روز روستا طرح هادی 5 روستا با پوشش 1480 خانوار با اعتبار حدود 12 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: در حال حاضر 2 هزار و 168 روستای بالای 20 خانوار آذربایجان غربی نقشه طرح هادی دارد که این طرح در 501 روستا با اقداماتی نظیر اصلاح و بازگشایی معابر، جدول گذاری، آسفالت و سنگ فرش معابر به اجرا درآمده است.وی با اشاره به اهمیت اجرای طرح مقاوم سازی و بهسازی مساکن روستایی اظهار کرد: طرح ویژه بهسازی اماکن روستایی با هدف بهبود بافت‌های فرسوده، ارتقای کیفیت ساخت و سازها و ترویج فرهنگ رعایت اصول فنی برابر مقررات ملی ساختمانی در روستاها اجرا می‌‌شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: در قالب اجرای طرح‌های بهسازی و بازسازی مسکن نیز توانسته ایم این طرح را در 76 هزار واحد مسکونی روستایی شروع کنیم که 63 هزار واحد آنها تحویل روستاییان داده شده است.
 طرح هادی و بهسازی روستایی با هدف ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان، هدایت فیزیکی روستاها و تامین عادلانه امکانات انجام می‌گیرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code