موضوعات
اردبیل

کاهش حوادث رانندگی در خلخال

نویسنده:
فرمانده انتظامی خلخال گفت: به دلیل رعایت قوانین و مقررات راهنمایی، میزان حوادث رانندگی در 6 ماه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته در خلخال کاهش یافته است.
1396/07/16
به گزارش ایرنا، سرهنگ «محمد نوازی» افزود: انتظار پلیس از مردم رعایت مقررات و احترام به قانون است و در این خصوص مردم خلخال به خوبی عمل کرده و موجبات کاهش تصادفات رانندگی را در این شهرستان به میزان قابل توجهی فراهم کرده‌اند.
وی بیان کرد: در حال حاضر تنها موردی که موجب اعتراض مردم نیز می‌شود رعایت نكردن قوانین از سوی برخی از موتورسیکلت‌سواران است. ضمن هشدار به موتورسواران خاطی به آنها توصیه می‌شود از کلاه ایمنی استفاده کرده و وسیله نقلیه خود را بیمه کنند.
وی از افزایش نیروی انسانی، تجهیز ناوگان موتوری و تجهیز کلانتری‌های خلخال برای ارائه خدمات بهتر به مردم شهرستان در سال جاری خبر داد.
فرمانده انتظامی خلخال اظهار كرد: با تلاش شبانه‌روزی مأموران انتظامی‌، این شهرستان در سال 95 جزو برترین شهرستان‌های استان در مبارزه با مواد مخدر‌، مبارزه با قاچاق کالا و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم بود و امسال نیز تاکنون تلاش شده است با ارائه خدمات شایسته به مردم این جایگاه تکرار شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code