موضوعات
اردبیل

ممیزی هوشمند همه املاک گیوی تا پایان سال

نویسنده:
شهردار گیوی گفت: امکان هوشمندسازی ممیزی املاک شهر با تکنیک‌های نوین GIS در شهرداری گیوی فراهم شده است.
1394/06/22
  به گزارش فارس « علی قلیپور» در جریان بازدید از طرح‌های در حال اجرای شهرداری کوثر اظهار کرد: طبق الزام قانون ممیزی املاک شهری در بازه‌های 5 ساله جزو تکالیف قانونی است و از طرف دیگر اخذ عوارض نوسازی و عوارض پیشه اصناف از درآمدهای مهم و پایدار شهرداری به شمار می‌رود.
وی تصریح کرد: در راستای حرکت به سمت دولت الکترونیک و لزوم تسریع و دقت بیشتر در امور شهری و ارائه خدمات روزآمد و مطلوب به شهروندان، این شهرداری نسبت به عقد قرارداد با معتبرترین شرکت خدمات مهندسی انفورماتیک کشور در زمینه استقرار سامانه هوشمند ممیزی اقدام کرده است.
شهردار گیوی گفت: تا پایان سال‌جاری همه امور ممیزی املاک در این شهرداری به صورت هوشمند به انجام می‌رسد.
قلیپور با بیان این‌که زمینه زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم در شهر گیوی فراهم آمده است، تصریح کرد: باید از شیوه‌های جدید ارائه خدمات به مردم بیشتر و بهتر به‌منظور ایجاد رضایت استفاده کنیم.
وی با بیان این‌که در ارائه کیفی خدمات به مردم باید شهرداری گیوی علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های لازم به امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نیز مجهز باشد، خاطرنشان کرد: در کنار همه فعالیت‌های عمرانی و خدماتی امسال روی اهداف و برنامه‌های فرهنگی نیز به همراه ایجاد فضای با نشاط اجتماعی در بین هموطنان ساکن در این منطقه اقداماتی را انجام داده‌ایم که امیدواریم خروجی آنها مثبت و سازنده باشد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code