موضوعات
اردبیل

لزوم همکاری اصناف برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین

نویسنده:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: انتظار می‌رود امسال نیز اصناف استان در ایام اربعین برای خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به زائران حسینی همکاری لازم را داشته باشند.
1396/07/19
به گزارش تسنیم، «سیدحامد عاملی» در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در نشست با اصناف استان اظهار كرد: ایجاد تعامل بین پلیس و اصناف برای برقراری امنیت در جامعه موضوعی مهم و ضروری است که همواره بر آن تأکید شده است.
وی ادامه داد: نقش اصناف در پیشبرد اهداف و برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و کلیدی است و توانمندی اصناف همواره به عنوان یکی از ستون‌های محکم کشور مد نظر مسئولان قرار داشته است. انتظار می‌رود با توجه به این اهمیت و حساسیت فعالیت‌های اصناف استان در چارچوب قانون و مقررات باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود: فعالیت و حضور اصناف در عرصه‌های اجتماعی همواره جهادگونه و بسیجی‌وار بوده است. با توجه به سال‌های گذشته انتظار می‌رود اصناف استان امسال نیز در ایام اربعین برای خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر به زائران حسینی همکاری لازم را داشته باشند.
عاملی با تشریح موضوع قاچاق گفت: باید نیروی انتظامی و دستگاه‌های مربوطه با عوامل اصلی پدیده قاچاق مبارزه جدی کنند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: اصنافی که اجناس خود را براساس فاکتور رسمی از محل‌های شناخته شده و معتبر خریداری می‌کنند و در واحد صنفی خود به فروش می‌رسانند قاچاق تلقی نمی‌شود، اما با افرادی که اجناس را به صورت عمده در میان واحدهای صنفی توزیع می‌کنند باید برخورد شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code