موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/09/12
   مطالبات كشاورزان
بالاخره بعد از کشمکش‌های زیاد پول گندمکاران روستای ایران‌آباد شهرستان پارس‌آباد واریز شد. حال سویاکاران منتظر مطالبات خود هستند. قشر کشاورز همیشه درگیر مشکلات است. درخواست می‌کنیم به این قشر زحمتکش و نیروی مولد بیشتر
توجه شود.
یک سویاکار از روستای ایران آباد پارس‌آباد

   اختصاص اتوبوس
از مسئولان تقاضا می‌کنم یک دستگاه اتوبوس خط واحد برای مسیر آبی‌بیگلو به شهرستان نمین اختصاص دهند. دانشجویان زیادی از آبی‌بیگلو به نمین می‌روند. آنها به دلیل نبود تاکسی و اتوبوس خطی مجبورند هزینه زیادی بپردازند و با آژانس به نمین بروند.
یک دانشجو از آبی‌بیگلو

   موقعیت ممتاز شهر
از خلخال، به دلیل قرار گرفتن در محل تلاقی دریای خزر و گیلان با آذربایجان، به عنوان منطقه‌ای استراتژیک می‌توان نام برد. با این حال، تا امروز هیچ بهره‌ای از این موقعیت ممتاز نصیب مردم رنج کشیده منطقه نشده است. ماه‌هاست که گوگل‌مپ نزدیک‌ترین مسیر بین خلخال و تهران را از طریق جاده کلور - درام نشان می‌دهد اما هنوز برای مدیران استان اهمیت این موضوع اثبات نشده است و پروژه‌های راه‌سازی خلخال همچنان بلاتکلیف هستند.
رحمانی از خلخال

   لوله‌های خالی از گاز
به روستاهای زنگبار، یل دگرمانی و مهره از توابع بخش موران لوله‌کشی گاز انجام‌شده و آماده بهره‌برداری است اما یک ماه است پروژه تعطیل شده. خواهشمندیم در این فصل سرد مسئولان به این مساله رسیدگی کنند.
وکیلی از بخش موران

   رسیدگی به درمانگاه
از مسئولان تقاضا می‌کنیم به درمانگاه بخش لاهرود رسیدگی کنند. ساعت ۳ شب مریض می‌بریم، می‌گویند هیچ امکاناتی نداریم و ما را به مشگین‌شهر می‌فرستند. آیا واقعا آمپول آرام‌بخش هم ندارند؟
عظیم‌زاده از بخش لاهرودارسال پیام اشتراک 
 
 Security code