موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/09/08
   راه‌های نامناسب
جاده‌های مواصلاتی نمین به آبی‌بیگلو و روستاهای تابعه وضعیت بسیار بدی دارند. این مسیرها هر چند ماه یک بار لکه‌گیری می‌شوند اما آنها با هزینه‌های اندك درست نخواهند شد و باید برایشان فکر اساسی شود. احتمال تصادف با چنین وضعی زیاد است و زیربندی ماشین‌ها هم داغون شده است. از مسئولان انتظار رسیدگی داریم.
احمد علیزاده از روستای دگرماندرق

   راه روستایی
چند سال است كه قرار است راه روستای محمود‌آباد بخش ویلکیج تا شهر آبی‌‌بیگلو به طول 3 کیلومتر زیرسازی و آسفالت شود. در فصل زمستان با وزش باد و کولاک این راه بسته می‌شود. چند بار شوراهای روستای ما و روستاهای بریس، گرمه چشمه، نیارق و سوها که اهالی‌شان از این راه عبور می‌کنند، از مسئولان درخواست رسیدگی کرده‌اند ولی متاسفانه اقدامی صورت نگرفته است.
علی مستوفیان از محمودآباد نمین

   بازسازی مسجد روستا
سال‌هاست مسجد روستای اوچبلاغ در منطقه خروسلو به علت فرسودگی برای برگزاری مجالس دینی و مذهبی قابل استفاده نیست. این مسجد در سال ۱۳۴۶ با کاه، گل، چوب و سنگ ساخته شده است و هر لحظه امکان تخریب آن وجود دارد. از مسئولان استان و شهرستان و خیرین مسجدساز تقاضا داریم برای بازسازی آن اقدام کنند.
خسروی از روستای اوچبلاغ بیله‌سوار

   گازرسانی به روستا
چند ماه است که علمک‌های گاز در روستای ایدیر علیا از بخش اصلاندوز نصب و سهمیه نفت اهالی هم قطع شده، اما نه از گاز خبری است و نه از نفت. با توجه به اینکه فصل سرما فرارسیده است، اهالی در سختی هستند اما هیچ مسئولی جوابگو نیست. لطفا مسئولان در این زمینه اقدام كنند.
علی یوسفی گبلو از روستای ایدیر علیاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code