موضوعات
اردبیل

صدای همشهری

نویسنده:
[ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. نکات اعلام شده ازسوی شما در روزنامه منعكس می‌شود تا مسئولان بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند.شما شهروندان عزیز اردبیلی می‌توانید برای ارایه نظرات و پیشنهادات خود در ساعات اداری با شماره تلفن 88932308 - 021 یا 33454400 تماس بگیرید.] ardebil@hamshahri.org
1396/09/01
   كمبود آب آشامیدنی
روستای گورانسراب شهرستان خلخال با کمبود آب آشامیدنی مواجه است و این موضوع اهالی آن را با مشكلات بسیاری مواجه كرده است. لطفا مسئولان فكری برای حل این موضوع كنند.
اهالی روستای گورانسراب خلخال

   قیمت كرایه تاكسی
چرا کرایه تاکسی‌ها در اردبیل افزایش پیدا نمی‌کند؟ نرخ کرایه تاکسی در این شهر برای هر مسیر نصف همان مسیر در تبریز و یک‌سوم تهران، قم و مشهد است. کرایه‌ها در تهران و تبریز شهریورماه 20 درصد افزایش یافت، اما در اردبیل از سال 94 هیچ افزایش کرایه‌ای انجام نشده است. با این همه گرانی واقعا انصاف نیست. اعلام شده است نان هم گران می‌شود. تاکسی‌داران هم در این جامعه با این افزایش قیمت‌ها زندگی می‌کنند.
یکی از تاکسیرانان اردبیل

   سود وام بانكی
طبق وعده دولت برای بازسازی بافت‌های فرسوده شهری باید وام بافت فرسوده با سود تک‌رقمی پرداخت شود.
این درحالی است که بعد از تشکیل پرونده و دریافت قسمتی از وام، بانک مسکن اعلام کرده است به دلیل عمل نكردن دولت به وعده‌هایش در پرداخت سوبسید، این بانک وام را با سود ۱۸ درصد حساب خواهد کرد. آیا با این کار و خلف‌وعده در پرداخت یارانه، با وجود اعلام رسانه‌ای آن، در مردم نسبت به دولت بدبینی به وجود نمی‌آید؟ مردم چگونه هزینه این خلف‌وعده را پرداخت کنند؟
محبی - یک شهروند از گرمی
 
   مشكلات مردم روستا
اهالی روستای جین‌کندی از توابع شهرستان گرمی سال‌هاست با مشکلات زیادی از جمله نبود آسفالت راه مواصلاتی به شهرستان و نبود آنتن‌دهی همراه اول و اینترنت رنج می‌برند. محرومیت از این امکانات موجب مهاجرت اهالی شده است. در این زمینه چند بار به ادارات مربوطه مراجعه کرده‌ایم و تا به حال نتیجه‌ای نگرفته‌ایم. لطفا مشکلات ما را به گوش مسئولان برسانید.
اهالی روستای جینکندی گرمیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code